Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

23. júla 2011

Reakcie známych osobností na smrť Amy WinehouseDoplnená správa V Londýne v sobotu vo veku 27 rokov zomrela britská speváčka Amy Winehouse. Vyjadrenia známych osobností na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter a sociálnej sieti Facebook.Zdieľať
spevacku amy winehouse nasla policia „Drahý Bože, zmiluj sa!!! Je mi z toho zle“ (speváčka Rihanna)


"Amy Winehouse..Som tak hlboko zarmútená správami o jej smrti. Taká talentovaná, je to skutočne tragédia. Nech jej hudba a duch žijú naďalej. Boh žehnaj." (hudobníčka a producentka Laura Izibor)

“Bola mi hudobnou spriaznenou dušou a bola ako moja sestra. Toto je jeden z najsmutnejších dní v mojom živote.” (DJ a gitarista Mark Ronson)

“Woah. Amy Winehouse zomrela. Svet zbytočne stratil veľký talent. Taká škoda. :( (speváčka a skladateľka Sara Bareilles)

"Nemôžem sa ani nadýchnuť, tak veľmi plačem. Práve som stratila jednu z mojich najlepších priateliek. Navždy ťa budem milovať Amy a nikdy nezabudnem na skutočnú teba!" (speváčka a herečka Kelly Osbourne, ktorá pomohla Winehouse nastúpiť v roku 2008 na liečenie)

“Wow, toto nemôže byť pravda… Amy Winehouse je mŕtva???.... Bol som jej obrovským fanúšikom, miloval som tú dámu. Páni, život je príliš krátky. R.I.P (spevák Sean Kingston)

“Slzy mi stekajú po tvári. Taká strata.” (speváčka Jessie J)

“Amy Winehouse...také tragické. Milovala som ju. Inšpirovala ma! Dúfala som, že dokáže nájsť šťastnejšie miesto ako ten jej deštruktívny stav…do pekla.” (speváčka Keri Hilson)

“Toľko ľudí hovorí, že keď nie je prekvapujúce, že Amy Winehouse odišla, nie je to smutné. Dúfam, že so svojimi priateľmi máte viac zľutovania.“ (spevák Rob Thomas)

„Skutočne smutné správy na prebudenie. Dúfam, že Amy Winehouse našla pokoj." (herec Zachary Quinto)

„RIP Amy Winehouse. Tragická strata v takom mladom veku." (herec David Boreanaz)

„Mimi Farina napísala túto pieseň o Janis Joplin, zdala sa vhodná na dnes. RIP Amy Winehouse" (herečka Zooey Deschanel, ktorá priložila video piesne In The Quiet Morning)

„Drahý Bože, zmiluj sa!!! Je mi z toho zle“ (speváčka Rihanna)

„Smutná správa o Amy Winehouse – bola tak talentovaná. Je to skutočná tragédia.“ (herečka Jessica Alba)

„Moje srdce je s jej rodinou. Nech jej problémová duša nájde pokoj.“ (herečka Demi Moore)

„Práve som sa to dozvedel. Cítim bolesť. Cítim zlosť. Odpočívaj v pokoji, krásne dievča. Už si slobodná!“ (spevák Ricky Martin)

„Úprimnú sústrasť rodine Amy Winehouse. Odpočívaj v pokoji.“ (speváčka Eve)

„Amy Winehouse bola jednou z najlepších speváčok a spevákov, akých som kedy počula. Som vďačná, že som ju mohla vidieť hrať naživo. Moje srdce je s jej rodinou.“ (speváčka Colbie Caillat).

„Odpočívaj v pokoji, Amy Winehouse. Je smutné sledovať, aký veľký talent odišiel, jej život ukončila tragédia.“ (speváčka LeeAnn Rimes)

„Prosím, povedzte mi, že Amy Winehouse nezomrela. Toto je nejaký chorý vtip?“ (rapperka a speváčka Nicki Minaj)

„Je to tak veľmi, veľmi, veľmi smutné. Blake by mal zaplatiť za to, že priviedol najtalentovanejšie dievča našej doby k tomu, čo ju zabilo.“ (rapper La Roux, ktorý naráža na speváčkinho bývalého manžela Blakea Fielder-Civila)

„Je tak deprimujúce počúvať o Amy Winehouse. Minulú noc som si púšťala jej skladby a hovorila som o tom, ako dúfam, že jej bude lepšie. Odpočívaj v pokoji.“ (hudobníčka Michelle Branch)

„Po našom koncerte v Srbsku som si želal, aby som dokázal Amy pomôcť. Je mi to ľúto.“ (DJ a hudobník Moby)

„Nesmierne smutný z týchto správ. RIP. Nikdy neberte život na ľahkú váhu.“ (hudobník Pete Wentz)

„Príliš veľa smrti a tragédie v uplynulých dvoch dňoch. Láska Nórsku. RIP Amy Winehouse.“ (hudobník Mark Hoppus)

„RIP Amy Winehouse. Nech konečne nájde pokoj.“ (speváčka Katy Perry)

„Som smutná z tragédie v Nórsku. Som smutná z odchodu Amy Winehouse. Všetci sme ju celé tie roky sledovali ako umiera. (herečka Christina Applegate)

„Som veľmi smutná zo správ o tom, že práve zomrela Amy Winehouse. Moje srdce a modlitby sú s jej rodinou. Je to pre nás všetkých hrozná strata.“ (speváčka Natasha Bedingfield)

„Práve mi zavolali, že moje dievča Amy Winehouse dnes zomrelo, je mi z toho skutočne zle. Poznala som jej bolesť príliš dobre. Bona fide hviezda. Amy miláčik, spi s anjelmi.“ (rapperka Foxy Brown)

„Pripomienka rešpektovať a byť vďačný za naše dary. RIP Amy Winehouse.“ (herec John Stamos)

„Navždy budem veľmi hlboko milovať Amy Winehouse.“ (speváčka Lady Gaga)

„Smutná a tragická strata skutočnej umelkyne. Odpočívaj v pokoji Amy Winehouse.“ (herec a hudobník Jared Leto)

„Povedala som, že bola NADČASOVÁ umelkyňa a skutočná umelkyňa pre jej boj. Som veľmi rozrušená. Milujem ju! RIP Amy Winehouse.“ (hip-hopová hudobníčka Kreayshawn)

„Nedokážem ovládnuť svoj smútok a svoj hnev v súvislosti s Amy Winehouse. Odpočívaj v pokoji, dieťa, toto je veľmi smutný deň z mnohých dôvodov!“ (hudobník Boy George)

„Je také smutné počuť o Amy Winehouse. Bola taký neuveriteľný talent. Moje modlitby smerujú k jej rodine a fanúšikom.“ (speváčka Martina McBride)

„RIP moja nádherná, talentovaná priateľka Amy Winehouse.“ (hudobník Peter Doherty)

„Ja tiež posielam svoje myšlienky a modlitby priateľom a rodine Amy Winehouse... Toto je jednoducho tragické...“ (herečka Milla Jovovich)

„Práve som počula o Amy Winehouse. Som veľmi smutná.“ (speváčka Kelly Clarkson)

„RIP Amy Winehouse. Zomrela príliš mladá vo veku 27 rokov.“ (iluzionista David Copperfield)

“S Amy som prežil niekoľko úžasných hudobných momentov. Som veľmi šťastný, že som mal tú možnosť. Bola to úžasná osobnosť s výnimočným talentom.“ (hudobník Jamie Cullum)
 


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 M.I.A. zverejnila skladbu venovanú Amy Winehouse (25. 7. 2011)
 Amy Winehouse zomrela sama v posteli, našiel ju ochrankár (25. 7. 2011)
 Winehouse javila známky života, keď dorazila záchranka (24. 7. 2011)
 Smrť Amy Winehouse spôsobila extáza, tvrdia jej priatelia (24. 7. 2011)
 Amy Winehouse našla polícia mŕtvu (23. 7. 2011)
 Predbežné výsledky pitvy Amy Winehouse budú už v nedeľu (23. 7. 2011)nasledujúci článok >>
Predbežné výsledky pitvy Amy Winehouse budú už v nedeľu
<< predchádzajúci článok
Speváčku Amy Winehouse našla polícia mŕtvu