Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

13. novembra 2007

RnB Hodokvas tour si doteraz užilo vyše 5-tisíc ľudí!Skupina Horkýže Slíže a festival Hodokvas žnú na koncertnom turné po Slovensku úspech za úspechom.Zdieľať
Prvých 6 koncertov RnB Hodokvas tour videlo vo vypredaných kluboch a halách vyše 5 tisíc ľudí! Turné sa pritom len začalo a do 8.decembra, kedy RnB Hodokvas tour vyvrcholí veľkolepým koncertom v Športovej hale Koniareň v Ružomberku, čaká partičku okolo Horkýže Slíže ešte 12 slovenských miest. V predaji zostáva na zvyšné koncerty už iba obmedzený počet vstupeniek a navyše: každá vstupenka platí ako zľava na Hodokvas 2008!
Najbližšie sa RnB Hodokvas tour zastaví v bratislavskom PKO už túto stredu, 14. novembra. Spolu so slížami tu vystúpia skupiny Karpina, HT a Pii Jem & Matelko & Malevil. Hneď na druhý deň sa turné presúva na východ Slovenska – v Košiciach a Prešove sa Horkýže Slíže na pódiu stretnú s Chiki liki Tu – A. Nova Music Entertainment, ktorá okrem turné organizuje aj festival Hodokvas, pripravila pre všetkých návštevníkov RnB Hodokvas tour špeciálny bonus. Každá vstupenka z RnB Hodokvas tour je zároveň kupónom na zľavu na Hodokvas 2008. V ktorejkoľvek predajni Ticketportal získa návštevník po predložení riadne zakúpenej vstupenky z turné zľavu 111,- Sk na permanentku na letný Hodokvas 2008. So vstupenkou z aktuálneho turné tak zaplatí za 2-dňovú permanentku na Hodokvas príjemných 777,- Sk.  Limitovaná akcia platí do 23.decembra, čiže do Vianoc. Cena nezľavnenej permanentky na Hodokvas bude od začiatku predpredaja okrúhlych 888,- Sk. V priebehu RnB Hodokvas tour oznámi Nova Music Entertainment aj presný dátum a miesto konania Hodokvasu 08.
 
Oficiálny web RnB Hodokvas Tour: www.zoznam.sk/horkyzeslize
Na webe nájdete súhrnné info o kapele ako aj koncertnom turné, bonusom stránky budú jedinečné súťaže o zaujímavé ceny ako aj súťaž Predskokan roka.
 
Predpredaj vstupeniek: www.ticketportal.sk, Info: www.horkyzeslize.sk, www.hodokvas.sk, www.myspace.com/horkyzeslizetour
 
RnB Hodokvas Tour pokračuje:
14.november           Bratislava, PKO

15.november           Košice, Jumbo centrum
16.november           Prešov, Véčko
17.november           Moravany nad Váhom, Topvar Pub
28.november           Nitra, Stará pekáreň
29.november           Trenčín, Piano club
30.november           Pezinok, Kultúrny dom
1.december            Trnava, DK - Baila bar
5.december            Žilina, Dom Odborov
6.december            Martin, Športová hala Podháj
7.december            Poprad, Športová hala Juh
8.december            Ružomberok, Športová hala Koniareň

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 RnB Hodokvas tour : Horkýže Slíže začínajú v piatok sériu 18 koncertov! (30. 10. 2007)
 Horkýže Slíže majú svetové prvenstvo na internete! (23. 10. 2007)nasledujúci článok >>
Skupina Gladiator vydala album ...ako predtým
<< predchádzajúci článok
Richard Gere si prevzal prestížne humanitárne ocenenie