Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. júna 2012

Robotník sa nevrátil z výkopových prác, zasypala ho zeminaZosunutá zemina usmrtila 48-ročného muža pri výkopových prácach a ukladaní rúr na stavbe kanalizácie pri obci Ďurďošík v okrese Košice-okolie. Ako uviedol riaditeľ Krajského ...Zdieľať
kanal KOŠICE 21. júna (WEBNOVINY) – Zosunutá zemina usmrtila 48-ročného muža pri výkopových prácach a ukladaní rúr na stavbe kanalizácie pri obci Ďurďošík v okrese Košice-okolie.


Ako uviedol riaditeľ Krajského hasičského a záchranného zboru Košice Jozef Fedorčák, hasiči dostali správu o nešťastí a žiadosť o pomoc vo štvrtok pred 10:00.

„Po príchode na miesto zistili, že telo muža sa nachádza vo výkopovej jame hlbokej približne päť metrov. Presvedčili sme bagristu, ktorý tam pracoval, aby ryhu rozšíril a hasiči pomocou technických hydraulických prostriedkov zabezpečili steny výkopu proti ďalšiemu zosunu. Potom krompáčmi a lopatami vyslobodili telo muža,“ uviedol Fedorčák.

Zavalený muž nemal pri sebe žiadne doklady. Obhliadajúci lekár konštatoval smrť. Zatiaľ nie je jasné, kto robotníkov zamestnával, lebo išlo o svojpomocné vykonávané práce.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Politikov dnes vyšetrili na klinike očnej prevencie
<< predchádzajúci článok
Dodávateľ odmieta zodpovednosť za plesnivé vajcia v Tescu