Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

26. augusta 2011

Špeciálny hosť na koncerte Rammstein v Bratislave - DEATHSTARS!!!


Tagy: Rammstein

A je to rozhodnuté. Kapela Rammstein s potešením dáva na známosť, že špeciálnym hosťom na ich koncerte v Bratislave a nielen tam, bude severský uragán – švédska kapela DEATHSTARS.Zdieľať
DEATHSTARS Včera to kapela Rammstein zverejnila na svojej webovej stránke http://www.rammstein.de/en/news/tour-support-2011/ .
DEATHSTARS je švédska gothic metalová kapela zo Štokholmu. Vznikla v roku 2000. Známa je najmä svojimi pochmúrnymi hororovými textami skladieb, ktoré sú priam presýtené pesimizmom, mizantropiou a negativizmom. Členovia DEATHSTARS sú známi výrazným make-upom na tvárach, na koncertoch vystupujú v tmavých uniformách a celým svojím morbídnym zjavom sú priam prototypom vyznávačov tzv. gothic fashion.
Kapela má na konte tri štúdiové albumy, prvým z nich je “Synthetic Generation” vydaným roku 2002, kedy vyšiel v Európe resp. 2003 v Severnej a Južnej Amerike, druhým je “Termination Bliss” z roku 2006 a posledný album s názvom “Night Electric Night”. Ten uzrel svetlo sveta v roku 2009.
DEATHSTARS sú špeciálnym hosťom na koncerte nielen pre Rammstein, ale v minulosti už robili predskokana kapelám ako Korn, či Cradle of Filth.
Aktuálnu zostavu DEATHSTARS tvoria hlavne členovia “Swordmaster”, black metalového projektu, na ktorom sa podieľali členovia “Dissection” a “Ophthalamia”. Konkrétne ide o speváka kapely Whiplashera Bernadotte, na gitare a klávesoch hrá Nightmare Industries, na basovej gitare hrá Skinny Disco, ktorý je zároveň aj vokalistom, bubeníkom DEATHSTARS je Bone W Machine a posledným je gitarista Cat Casino.
Kapela DEATHSTARS sa predstaví slovenskému publiku ako špeciálny hosť Rammstein už 6.novembra 2011 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.


www.deathstars.net/Tagy: Rammstein
   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 RAMMSTEIN: Bombastická pyrotechnická šou (7. 10. 2011)nasledujúci článok >>
Predpredaj na Bažant Pohodu 2012 sa začne 1. septembra
<< predchádzajúci článok
Lohan zažalovala Pitbulla, ten ju pozval na udeľovanie cien