Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

20. mája 2009

T-Com inovuje svoje produkty a predstavuje Magio internetPred začiatkom letnej kampane sa T-Com rozhodol sprehľadniť svoju produktovú ponuku a podporiť ju zmenou názvov kľúčových služieb. Od júna sa zákazníci budú stretávať s Magio internetom, Magio TV a ...Zdieľať
BRATISLAVA 20. mája (WN/PR) - Pred začiatkom letnej kampane sa T-Com rozhodol sprehľadniť svoju produktovú ponuku a podporiť ju zmenou názvov kľúčových služieb. Od júna sa zákazníci budú stretávať s Magio internetom, Magio TV a Smart telefonovaním cez internet.


Nová a jednoduchšia štruktúra produktového portfólia vychádza zo zákazníckych prieskumov a prináša širšie možnosti kombinácií jednotlivých služieb pre rôzne segmenty používateľov. Detaily novej ponuky budú zverejnené so štartom letnej kampane, ktorá začína 1. júna. Zmena štruktúry portfólia je podčiarknutá zjednotením názvov produktov, ktoré stavia na silno pozitívnom vnímaní značky Magio – podľa prieskumu GfK Navigator 2009 ľudia skôr vedia, čo je Magio, ako čo je digitálna televízia.

Magio internet je profilovaný ako najdostupnejšie a najstabilnejšie internetové pripojenie na Slovensku – zákazníci si ho môžu objednať vo viac ako 900 obciach a na dvoch technológiách, metalickej a optickej. Jeho nové logo bude použité už v nadchádzajúcej letnej kampani. Zmena sa dotkla aj bezpečnostného balíka ponúkaného k internetu, ktorý je založený na špičkovom riešení ESET Smart Security a bude sa po novom predávať pod názvom Magio internet Security.

T-Com už na začiatku mája zmenil názov svojej VoIP služby Hlas cez internet na Smart a predstavil nový program Smart Mini bez mesačného poplatku. Názvy jednotlivých programov Kontakt, Uni a Total a ich špecifikácie zostali nezmenené, rovnako ako názov predplatenej Karty Ready.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pojednávanie v kauze vraždy Jána Korca odročili
<< predchádzajúci článok
Ešte viac priestoru pre zábavu a nakupovanie v Centro Nitra

T-Com inovuje svoje produkty a predstavuje Magio internet - diskusné fórum čitateľov