Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. mája 2013

Tomáš Klus je otcom, dievčatko dostalo meno JosefínkaČeské médiá o narodení spevákovej dcérky informovali už minulý víkend, dievčatko však prišlo na svet až v piatok.Zdieľať
Český spevák Tomáš Klus sa stal otcom Český spevák Tomáš Klus sa stal otcom dcérky Josefíny, ktorú porodila jeho priateľka Tamara Kubová.


V piatok to potvrdil na svojej facebookovej stránke. "Dnes sa nám narodila Josefína. Keby som to vedel, napísal by som toho viac, ale snáď ani tá láska nie je také nádherné slovo," uviedol. České médiá pritom o údajnom narodení jeho dcéry informovali už minulý víkend, no Klus prostredníctvom Facebooku naznačil, že šlo o novinársku kačicu.

Spevák sa dal s Kubovou dohromady vlani v lete a o svadbe vraj uvažujú, ale nechcú sa brať len kvôli bábätku. "Bol by som nerád, keby si ten drobček neskôr myslel, že bol dôvodom toho, že sa rodičia museli vziať. Chcem, aby bol presvedčený o tom, tak ako v to veríme my, že bol z čistej lásky," vyjadril sa v minulosti pre portál iDnes.cz.Tomáš Klus vymenil šport za hudbu


Tomáš Klus vyrastal v hudobnom prostredí, no jeho cesta k piesňam nebola priama. Kedysi bol totiž vrcholovým športovcom. V roku 2002 získal zlatú medailu v modernom päťboji na majstrovstvách Európy pre dorast.

 
Pre hudbu však išiel šport bokom. V roku 2008 debutoval albumom Cesta do záhu(d)by. V tom istom roku bol ako predskokan na turné skupiny Chinaski a v roku 2009 získal prvého Anděla - v kategórii Objav roka. Jeho druhou štúdiovkou je Hlavní uzávěr splínu (2009), za ktorú si prevzal zlatú platňu. V septembri 2011 uviedol na trh tretí štúdiový album Racek. S nahrávkou, ktorá obsahuje aj hit Pánubohudooken, dosiahol diamantovú platňu za predaj 50-tisíc kópií.

Svoj progres vlani korunoval niekoľkými cenami. Z odovzdávania cien Anděl českej Akadémie populárnej hudby si odniesol sošky v kategóriách Spevák roka, Album roka i najpredávanejší album (Racek) a medzi albumami nenašiel premožiteľa ani v ankete Žebřík magazínu Report.

Úspešný rok zavŕšil koncom novembra v ankete Český slávik, kde v kategórii spevákov porazil legendárneho Karla Gotta. Klus na Českom slávikovi získal dve ceny. Jeho pieseň Pánubohudooken totiž zvolili poslucháči Rádia Impuls za najobľúbenejšiu skladbu roka. Okrem hudby sa muzikant venuje aj herectvu, má za sebou už niekoľko filmových úloh.

Informácie pochádzajú z webstránky www.idnes.cz.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kellan Lutz z Twilightu je voľný, rozišiel sa
<< predchádzajúci článok
Nové Star Wars sa budú nakrúcať v Anglicku

Tomáš Klus je otcom, dievčatko dostalo meno Josefínka - diskusné fórum čitateľov