Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

21. mája 2020

Trnavská automobilka Groupe PSA čoskoro začne vyrábať aj v tretej pracovnej zmeneTrnavská Groupe PSA pridáva od pondelka 25. mája aj tretiu pracovnú zmenu. Ako pre agentúru SITA uviedol hovorca fabriky Peter Švec, automobilka pri dodržiavaní ...Zdieľať
25 676x466 21.5.2020 (Webnoviny.sk) - Trnavská Groupe PSA pridáva od pondelka 25. mája aj tretiu pracovnú zmenu. Ako pre agentúru SITA uviedol hovorca fabriky Peter Švec, automobilka pri dodržiavaní prísnych hygienických opatrení, pokračuje v postupnom rozširovaní výroby.


"Po bezproblémovom tohtotýždňovom rozšírení na dve zmeny, pribudne od pondelka 25. mája aj tretia pracovná zmena. O vývoji pre ďalšie obdobie budeme informovať opäť vo štvrtok 28. mája," dodal.

Výrobné linky fabriky stáli od 19. marca. Produkcia sa rozbehla 12. mája v jednej zmene, v aktuálnom týždni pridala automobilka druhú zmenu.

Trnavská Groupe PSA vytvára približne 4 500 pracovných postov, jej dodávatelia zamestnávajú ďalších približne 15-tisíc ľudí. V minulom roku zišlo z jej výrobných liniek 371 152 vozidiel, bolo to o 5,4 percenta viac ako v roku 2018.


Zdroj: Webnoviny.sk - Trnavská automobilka Groupe PSA čoskoro začne vyrábať aj v tretej pracovnej zmene © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Aplikácia pre smart karanténu je hotová, ešte ju musia schváliť spoločnosti Google a Apple
<< predchádzajúci článok
Bezplatná doprava aj trináste dôchodky, Kollár podpísal s dôchodcami memorandum o porozumení

Trnavská automobilka Groupe PSA čoskoro začne vyrábať aj v tretej pracovnej zmene - diskusné fórum čitateľov