Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

16. februára 2024

Ukrajinským policajtom sa podarilo identifikovať 875 z viac ako tisíc civilistov zabitých počas ruskej okupácie Charkovskej oblastiUkrajinským policajtom sa na oslobodených územiach Charkovskej oblasti doteraz podarilo identifikovať 875 z 1 008 tiel Ukrajincov zabitých počas ruskej okupácie. Viac ...Zdieľať
russia_ukraine_war_28007 676x451 16.2.2024 (SITA.sk) - Ukrajinským policajtom sa na oslobodených územiach Charkovskej oblasti doteraz podarilo identifikovať 875 z 1 008 tiel Ukrajincov zabitých počas ruskej okupácie.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Medzi identifikovanými obeťami je 29 tiel detí. Iba v meste v Kupiansk Rusi zabili 200 civilistov a ďalších viac ako 750 zranili. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

„Len regionálni policajti zaregistrovali v Charkovskej oblasti takmer 17-tisíc vojnových zločinov spáchaných okupantmi," poznamenala ukrajinská polícia.Zdroj: SITA.sk - Ukrajinským policajtom sa podarilo identifikovať 875 z viac ako tisíc civilistov zabitých počas ruskej okupácie Charkovskej oblasti © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Ministerka kultúry Martina Šimkovičová vynechala väčšinu programu na konferencii UNESCO, tvrdí hnutie Slovensko (bývalé OĽaNO).
<< predchádzajúci článok
Na Bajkalskej ulici v Bratislave vypadla z okna bytového domu mladá žena, zraneniam na mieste podľahla