Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

04. júla 2007

Uzávierka I/50 pri moste Drietoma a D1 na Prístavnom moste



Od 9. júla do 30. septembra bude uzavretý 115-metrový úsek cesty I/50 v km 103,157. Dôvodom čiastočnej uzávierky je oprava mosta Drietoma v okrese Trenčín. Pracovať sa bude vždy len v jednom ...



Zdieľať

BRATISLAVA 4. júla (WEBNOVINY) - Od 9. júla do 30. septembra bude uzavretý 115-metrový úsek cesty I/50 v km 103,157. Dôvodom čiastočnej uzávierky je oprava mosta Drietoma v okrese Trenčín. Pracovať sa bude vždy len v jednom jazdnom pruhu, doprava bude plynúť v zostávajúcej časti vozovky a obchádzka nebude potrebná.

S čiastočnou uzávierkou treba rátať aj na diaľnici D1 v Bratislave-Prístavný most. V noci zo soboty na nedeľu bude úplne uzavretý úsek od km 8,432 po km 9,171. Úsek bude uzavretý do 5:00 v nedeľu. Vozidlá prichádzajúce k Prístavnému mostu od križovatky Ružinov budú presmerované do rondla a následne na Bajkalskú ulicu. V smere z Petržalky budú vozidlá od mosta Lafranconi presmerované na Einsteinovu ulicu, po ktorej budú vedené až po Prístavný most, kde dopravu presmerujú na most Apollo. Dôvodom uzávierky je realizácia pravidelných geodetických meraní.

SITA


   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Ďalšie ocenenie kvality služieb v Thermal parku Bešeňová
<< predchádzajúci článok
Otec Christiny Aguilery potvrdil jej tehotenstvo