Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. septembra 2023

V Čiernom mori zachránili posádku rumunskej nákladnej lode, plavidlo zrejme narazilo na námornú mínu (video)V Čiernom mori zachránili posádku nákladnej lode po tom, čo plavidlo pravdepodobne narazilo na námornú mínu. Informuje o tom spravodajský web CNN s odvolaním sa na rumunské úrady. Rumunská námorná ...Zdieľať
titulka rumunsko 676x451 20.9.2023 (SITA.sk) - V Čiernom mori zachránili posádku nákladnej lode po tom, čo plavidlo pravdepodobne narazilo na námornú mínu. Informuje o tom spravodajský web CNN s odvolaním sa na rumunské úrady.


Rumunská námorná záchranná agentúra (MRCC) uviedla, že 12 členov posádky plavidla Seama registrovaného v Togu bolo evakuovaných a privezených na lekársku starostlivosť do prístavu Sulina pri hranici s Ukrajinou po explózii, ktorá nastala asi 40 kilometrov od pobrežia.Podľa predbežných informácií nastal výbuch v strojovni lode. Posádka sa domnieva, že loď narazila na mínu. Rumunské úrady však uviedli, že príčinu výbuchu zatiaľ nepotvrdili.


Zdroj: SITA.sk - V Čiernom mori zachránili posádku rumunskej nákladnej lode, plavidlo zrejme narazilo na námornú mínu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cez víkend sa počasie prechodne zhorší, budúci týždeň sa má znova otepliť
<< predchádzajúci článok
Polícia obvinila muža z rozširovania detskej pornografie, len v mobile mal vyše tisíc fotografií