08. januára 2015

Hokejisti Slovana Bratislava sa po nočnej more, ako nazval ich tréner Petri Matikainen ...

konstantin glazacev Kanaďan Francis Paré v predĺžení rozhodol o triumfe Traktora Čeľabinsk, v 62. minúte premenil trestné strieľanie.MOSKVA 8. januára (WEBNOVINY) - Hokejisti Slovana Bratislava sa po nočnej more, ako nazval ich tréner Petri Matikainen nedeľňajšiu prehru 4:5 na ľade Medveščaku Záhreb, nedokázali vo štvrtok výsledkovo revanšovať. V zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) podľahli v Minsku na klzisku domáceho Dinama 2:3 po samostatných nájazdoch.

Odporúčame aj:

Hráči dvojnásobného víťaza Gagarinovho pohára Dinama Moskva zvíťazili na ľade Avangardu Omsk vysoko 7:3. Zaujímavosťou duelu je skutočnosť, že hostia posledné dva góly (v 55. a 60. min) strelili do opustenej bránky súpera, domáci medzitým skórovali a znížili na 3:6 v presilovke.

Hokejisti tímu Traktor Čeľabinsk doma uspeli v súboji s Novosibirskom, o ich triumfe rozhodol v predĺžení z trestného strieľania Kanaďan Francis Paré.

Kontinentálna hokejová liga - súhrn štvrtkových výsledkov:

Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 3:2 po sam. nájazdoch (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 6. Linglet (Vesce), 40. Vesce (Bailen, Ellison), rozh. sam. nájazd: Stepanov - 22. L. Nagy (C. Barker, Murley), 57. Jeglič (Netík)

Atlant Mytišči - Medveščak Záhreb 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Góly: 40. Jarullin, 58. Levickij (Ťuľapkin) - 6. St. Pierre, 23. McLean (Segal), 56. Segal (z tr. strieľania)

Avangard Omsk - Dinamo Moskva 3:7 (0:1, 2:3, 1:3)
Góly: 32. Pervušin, 38. Popov (Paršin), 56. Gustafsson (Paršin, Popov) - 9. Robinson (Žerdev, Mosaľov), 31. Pestuško (Daugaviňš), 31. Cvetkov (Karpov, Robinson), 36. Žerdev (Tereščenko, Robinson), 50. Daugaviňš (Volkov), 55. Daugavinš, 60. Robinson

Jugra Chanty-Mansijsk - Metallurg Novokuzneck 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Góly: 8. Magogin (Gusev, Buľanskij), 19. Maxwell (Larsen, Koroľuk), 49. Čibisov - 24. Skladničenko (Dorofejev)

Traktor Čeľabinsk - Sibir Novosibirsk 3:2 po predĺžení (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
Góly: 34. Kručinin (Piganovič, Borodkin), 56. Glinkin (Pestunov, Aťushov), 62. Paré (z tr. strieľania) - 21. Enlund (Koskiranta), 29. Šumakov (Ignatovič)