24. marca 2012

Na piatkový zápas hokejisti Ottawy Senators len tak ľahko nezabudnú. Už v šiestej minúte prvej tretiny prehrávali s Montrealom Canadiens 3:0 a to vďaka jedinému strelcovi Erikovi ...

erik cole MONTREAL 24. marca (WEBNOVINY) - Na piatkový zápas hokejisti Ottawy Senators len tak ľahko nezabudnú. Už v šiestej minúte prvej tretiny prehrávali s Montrealom Canadiens 3:0 a to vďaka jedinému strelcovi Erikovi Coleovi.

Hrdina zápasu Cole hetrikom prekonal hranicu 30 presných zásahov sezóny a vyrovnal svoj osobný rekord zo súťažného ročníka 2005/2006, keď hrával za Carolinu.

Ottawe po jasnej prehre v Montreale 5:1 začína prihárať. Pred deviatym Buffalom Sabres vo Východnej konferencii, kde hráva Slovák Andrej Sekera, vedú senátori iba o dva body.