13. februára 2015

Slovenský hokejista Richard Pánik zaznamenal v noci na piatok v súboji zámorskej NHL proti New Yorku Islanders gól a asistenciu, jeho Toronto však u súpera prehralo 2:3. V bránke ...

Jaroslav Halák. Foto: TASR/AP
New York 13. februára (TASR) - Slovenský hokejista Richard Pánik zaznamenal v noci na piatok v súboji zámorskej NHL proti New Yorku Islanders gól a asistenciu, jeho Toronto však u súpera prehralo 2:3. V bránke víťazov sa prezentoval výborným výkonom jeho krajan Jaroslav Halák, ktorý kryl 32 z 34 striel. V 22. minúte však slovenský gólman nezabránil Pánikovi k dosiahnutiu 9. presného zásahu v prebiehajúcej sezóne.

výsledky:
NY Islanders - Toronto 3:2 (Halák kryl 32/34 striel - Pánik 1+1), Carolina - Anaheim 1:2, Montreal - Edmonton 3:4 pp, Ottawa - Pittsburgh 4:5 pp a sn, Tampa Bay - St. Louis 3:6, Nashville - Winnipeg 3:1, Minnesota - Florida 2:1, Colorado - NY Rangers 3:6, Los Angeles - Calgary 5:3 v 58. minúte