12. januára 2015

Basketbalisti Atlanty ...

bez nazvu Basketbalisti Atlanty vyhrali v zámorskej NBA už ôsmy zápas v rade, v nedeľu zdolali Washington vysokým rozdielom. DeMarcus Cousins zo Sacramenta dosiahlol 21. double-double sezóny.ATLANTA 12. januára (WEBNOVINY) - Basketbalisti Atlanty vyhrali v zámorskej NBA už ôsmy zápas v rade, v nedeľu zdolali Washington jasne 120:89.

Hawks majú z posledných 24 stretnutí bilanciu 22-2 a celkovo v tejto sezóne 29-8. Hráči Atlanty premenili proti Washingtonu šestnásť pokusov spoza trojkového oblúka.

Memphis zdolal Phoenix 122:110 po dvojnásobnom predĺžení. Po vyrovnanom priebehu rozhodla v druhom predĺžení streľba Marca Gasola, ktorý v ňom dal úvodných sedem bodov a domáci vyhrali záverečnú časť hry 14:2.

Cleveland bez LeBrona Jamesa prehral v Sacramente 84:103. Už 21. double-double sezóny (26 bodov, 13 doskokov) dosiahol domáci DeMarcus Cousins.

Damian Lillard dal 17 z 34 bodov vo štvrtej štvrtine a priviedol Portland k výhre 106:94 nad Los Angeles Lakers. Hviezda Lakers Kobe Bryant vynechal tretí z posledných štyroch zápasov.

Výsledky nedeľňajších zápasov zámorskej basketbalovej NBA:

Atlanta - Washington 120:89 (34:22, 21:28, 32:27, 33:12)

Los Angeles Clippers - Miami 90:104 (29:30, 24:32, 23:24, 14:18)

Memphis - Phoenix 122:110 po dvojnásobnom predĺžení (22:15, 29:26, 24:25, 26:35 - 7:7, 14:2)

Sacramento - Cleveland 103:84 (30:29, 29:15, 26:20, 18:20)

Los Angeles Lakers - Portland 94:106 (20:23, 25:27, 24:22, 25:34)