14. septembra 2013

Futbalisti SSC Neapol zvíťazili v 3. kole Serie A nad Atalantou Bergamo 2:0 a sú s deviatimi bodmi na čele tabuľky. "Partenopei" dlho dobýjali bránku hostí a skórovať sa im podarilo ...

marek hamsik RÍM 14. septembra (WEBNOVINY) - Futbalisti SSC Neapol zvíťazili v 3. kole Serie A nad Atalantou Bergamo 2:0 a sú s deviatimi bodmi na čele tabuľky.

"Partenopei" dlho dobýjali bránku hostí a skórovať sa im podarilo až päť minút po príchode Mareka Hamšíka na trávnik. Dvadsaťšesťročný slovenský futbalista bol pri víťaznej akcii svojho tímu, ktorú zakončil Gonzalo Higuaín. Druhý presný zásah pridal v 81. minúte José Callejón.

V sobotu remizovali oba milánske tímy. V šlágri kola si Inter podelil body s Juventusom, keď oba góly padli v priebehu dvoch minút. Skóre otvoril Icardi a krátko po ňom rozvlnil sieť aj Arturo Vidal.

AC prehrávalo na trávniku FC Turín po góloch D´Ambrosia a Cerciho 0:2 a zdalo sa, že si na konto pripíše druhú prehru v sezóne. "Rossoneri" sa však nevzdali a v závere dvoma gólmi vyrovnali na 2:2. V 88. minúte sa presadil Muntari a v nadstavenom čase premenil pokutový kop "búrlivák" Balotelli.