08. decembra 2016

Hokejista Bostonu Bruins Ryan Spooner sa teší so spoluhráčmi na striedačke po strelení gólu v zápase zámorskej hokejovej NHL New York Islanders - Boston Bruins v New Yorku 8. novembra 2015. Tretí sprava kapitán Bostonu Slovák Zdeno ...

Hokejista Bostonu Bruins Ryan Spooner sa teší so spoluhráčmi na striedačke po strelení gólu v zápase zámorskej hokejovej NHL New York Islanders - Boston Bruins v New Yorku 8. novembra 2015. Tretí sprava kapitán Bostonu Slovák Zdeno Chára. Boston vyhral v New Yorku 2:1. Foto: TASR/AP
New York 8. decembra (TASR) - Hokejisti Bostonu v zostave so slovenským obrancom Zdenom Chárom prehrali v noci na štvrtok v zámorskej NHL vo Washingtone 3:4 po predĺžení. O triumfe Capitals rozhodol v 62. minúte švédsky útočník Nicklas Bäckström. Chára strávil na ľade takmer 22 minút a na domáceho brankára Bradena Holtbyho vyslal dve strely.