09. mája 2015

Na snímke víťazná radosť hráčov New York Rangers. Vpravo s číslom 22 ľavé krídlo Washington Capitals Curtis Glencross. Piatok, 8. mája 2015 v New Yorku. Foto: TASR/AP/Kathy Willens
New York 9. mája (TASR) - Hokejisti New Yorku Rangers odvrátili hrozbu vypadnutia z play off zámorskej NHL. V noci na sobotu zvíťazili nad Washington Capitals 2:1 po predĺžení a v semifinálovej sérii Východnej konferencie znížili stav na 2:3. Rozhodujúci gól zaznamenal v desiatej minúte nadstaveného času Ryan McDonagh.

Už len jeden triumf delí Anaheim od postupu do finále Západnej konferencie. "Káčeri" uspeli na ľade Calgary Flames 4:2 a ujali sa tak vedenia v sérii 3:1 na zápasy.