Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

17. marca 2018

Video: Vynovený symbol najvyššej exkluzívnosti a individualityLuxusný Mercedes-Maybach Triedy S je teraz ešte ušľachtilejší.Zdieľať
Mercedes-Maybach Triedy

Nové poňatie masky Mercedes-Maybach s jej ušľachtilými zvislými lamelami vdychuje prednej časti vozidla nezameniteľný vzhľad. Pri návrhu masky sa dizajnéri inšpirovali oblekom s jemnými prúžkami. Svetovú premiéru mala už v rámci Vision Mercedes-Maybach 6, exkluzívnej štúdie kupé. V rámci typického dvojfarebného lakovania karosérie bude na výber deväť rôznych farebných kombinácií. Ako ďalšia nová možnosť je k dispozícii dvojitá vrstva priehľadného laku pre všetky tmavé farby. Vytvára brilantnú povrchovú vrstvu s efektom klavírového laku a mimoriadnym dojmom hĺbky.


Druhú vrstvu priehľadného laku na karosérii vrátane medzileštenia vykonávajú s remeselnou zručnosťou špeciálne školení lakovači v manufaktúre Maybach. Vzhľad exteriéru špičkového modelu korunujú nové luxusné 20-palcové disky s mnoholúčovým dizajnom. Okrem toho sú pre značku Mercedes-Maybach k dispozícii tri exkluzívne 20-palcové disky, okrem iného aj disky s dizajnom dvadsiatich otvorov známe z kabrioletu Mercedes-Maybach S. V interiéri sú v ponuke dve nové exkluzívne farebné kombinácie: armaňaková hnedá/čierna a savanová béžová/čierna.Čalúnenie v koži napa Exklusiv Maybach v čiernej farbe si okrem toho možno na želanie objednať s kontrastnými švami v medenej, zlatej alebo platinovej farbe. Rovnako nové sú v ponuke ozdobné prvky z magnólie designo s prúdnicami. S dĺžkou 5 462 mm a rázvorom kolies 3 365 mm prekonáva vlajková loď modelovej palety značky Mercedes-Benz aj sedan Triedy S s dlhým rázvorom kolies v oboch rozmeroch o 20 cm!. Cestujúci na zadných sedadlách z toho profitujú rovnako ako zo sériovej výbavy s riaditeľskými sedadlami vľavo a vpravo, ako aj z ďalších exkluzívnych detailov ako inovatívne zosilňovanie hlasu.

Pozornosť si zaslúži veľký úspech značky Mercedes-Maybach, keď od jej uvedenia na trh v roku 2015 bolo vyexpedovaných už viac ako 25 000 vozidiel Mercedes-Maybach Triedy S. Hlavnými trhmi sú Čína, Rusko a USA.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Drony pomôžu Nórom s čistením fjordov, lokalizujú odpad
<< predchádzajúci článok
Slovenský vedec vyvíja vakcíny zachraňujúce životy na celom svete

Video: Vynovený symbol najvyššej exkluzívnosti a individuality - diskusné fórum čitateľov