Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

16. mája 2018

Vo Zvolene pripravujú Festival na zámkuZvolenský zámok, archívna snímka.Zdieľať
Zvolenský zámok, archívna snímka. Foto: TASR
 
Bratislava 16. mája (TASR) - Do zoznamu festivalov na Slovensku pribudne tento rok aj Festival na zámku. Zvolenský zámok, jedna z najzachovalejších pamiatok na Slovensku a dominanta Zvolena, ho bude hostiť 31. augusta a 1. septembra.


Vystúpia na ňom pod holým nebom Miro Žbirka, David Koller, skupiny Love 4 Money s Tomášom Palonderom, Chiki liki tu-a, Hrdza, Vrbovskí víťazi a Puding pani Elvisovej. Program festivalu doplní aj ďalšie pódium, na ktorom sa predstavia žánrovo pestré, zaujímavé kapely a rôzne sprievodné akcie a atrakcie pre všetky vekové kategórie.

"Už dlhšie obdobie sme chceli vo Zvolene urobiť niečo, čo sa hodí k výnimočnosti nášho zámku - festival, ktorý bude peknou rozlúčkou s letom a zároveň poskytne priestor pre rôzne hudobné žánre. Sme radi, že už na prvom ročníku môžeme Zvolenčanom a návštevníkom ponúknuť exkluzívne jediný tohtoročný slovenský festivalový koncert Mira Žbirku, neopakovateľné súťaže pánov Bratov z Vrbového a mnoho výnimočných koncertov v tomto nádhernom priestore. Veríme, že sa nám podarí zorganizovať festival, ktorý bude aspoň takou pýchou, ako je Zvolenský zámok," povedal pre médiá Michal Očovan, jeden z organizátorov festivalu.

TASR informoval PR manažér Rado Mešša
 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
DOKÁZAL TO: Nepálsky šerpa pokoril Mount Everest a prekonal rekord
<< predchádzajúci článok
Francúzska speváčka ZAZ vo februári opäť v Bratislave

Vo Zvolene pripravujú Festival na zámku - diskusné fórum čitateľov