Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. apríla 2007

Z košického bytu ukradli šperky a hodinky za 151-tisíc korúnNeznámy páchateľ vylomil dvere na balkóne bytu na Juhoslovanskej ulici v Košiciach a z bytu následne ukradol rôzne zlaté a strieborné šperky a zlaté dámske hodinky. Majiteľke tak ...Zdieľať

BRATISLAVA/KOŠICE 12. apríla (WEBNOVINY) - Neznámy páchateľ vylomil dvere na balkóne bytu na Juhoslovanskej ulici v Košiciach a z bytu následne ukradol rôzne zlaté a strieborné šperky a zlaté dámske hodinky. Majiteľke tak spôsobil škodu až 151-tisíc korún. Lúpež sa stala v stredu medzi 8:50 a 13:10. Agentúru SITA o tom informovala košická policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová.

Ďalšia krádež sa stala ešte v utorok o 16:45 na parkovisku pred OD Metro v Košiciach, kedy neznámy páchateľ ukradol z auta kabelku uloženú medzi prednými sedadlami vozidla. Krádež sa stala, keď Katarína P. z Turne nad Bodvou nakladala tovar do motorového vozidla. V kabelke mala poškodená 80 800 korún, osobné i firemné doklady, platobné karty a kľúče od bytu. O 17:12 sa následne páchateľ neúspešne pokúšal vybrať z bankomatu päťtisíc korún, informovala Demjanovičová.

SITA

Zo zločinu lúpeže obvinili policajti dvoch 19-ročných Košičanov, doposiaľ 11-krát súdne trestaného Mariána P. a 7-krát súdne trestaného Erika T. Obvinení v utorok o 19:00 na Americkej triede v Košiciach lúpežne prepadli 19-ročného Andreja z Košíc, ktorému pod hrozbou fyzického násilia ukradli z vrecka nohavíc peňaženku, kde mal tisíc korún. Poškodeného však páchatelia nezranili. Obaja obvinení sú stíhaní na slobode.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Eurofondy do Trenčianskeho kraja zatiaľ priniesli 5,2 mld. Sk
<< predchádzajúci článok
Bush neoblomný v otázke embryonálnych kmeňových buniek

Z košického bytu ukradli šperky a hodinky za 151-tisíc korún - diskusné fórum čitateľov