Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

14. mája 2020

Aplikácia Viber čoskoro príde s novou funkciou, do videohovorov sa bude môcť zapojiť až 20 osôbKomunikačná aplikácia Rakuten Viber bude obsahovať funkciu skupinových videohovorov až pre 20 osôb bez časového obmedzenia. Novinka vznikla v reakcii na zvýšenú potrebu videohovorov pre väčší ...Zdieľať
gettyimages 599476720 min 676x599 14.5.2020  - Komunikačná aplikácia Rakuten Viber bude obsahovať funkciu skupinových videohovorov až pre 20 osôb bez časového obmedzenia.


Novinka vznikla v reakcii na zvýšenú potrebu videohovorov pre väčší počet osôb, ktoré môžu nahradiť osobné stretnutia s rodinou, priateľmi alebo kolegami, a v aplikácii sa objaví čoskoro.

Počas hovoru môžete zdielať obrazovku


Používatelia môžu počas videohovorov zdieľať obrazovku a spustiť video na mobile i na počítači. Videá môžu vidieť všetci účastníci hovorov. Volajúci si tiež môžu svoje video alebo vybraného účastníka pripnúť počas hovoru na svoju obrazovku.

Chýbať nebude ani možnosť stlmenia si vlastného zvuku alebo vypnutia videa počas hovoru, pričom ak tak používateľ spraví, ostatní používatelia to uvidia.

Viber plánuje počet ešte zvýšiť


"Sme veľmi radi, že môžeme našim používateľom ponúknuť možnosť videohovorov až pre 20 osôb a veľmi skoro tento počet ešte navýšime," avizoval prevádzkový riaditeľ Viberu Ofir Eval.

Nová funkcia v aplikácii dopĺňa skupinové chaty až pre 250 osôb a skupinové hlasové hovory pre maximálne 20 osôb.


Zdroj: Webnoviny.sk - Aplikácia Viber čoskoro príde s novou funkciou, do videohovorov sa bude môcť zapojiť až 20 osôb © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koncerty i novinky týkajúce sa Pohody 2021 a Pohoda in the Air v živom vysielaní Rádia_FM
<< predchádzajúci článok
Výročie zjavenia Panny Márie vo Fatime sa pre Covid-19 oslávilo bez pútnikov, obrady vysielali naživo

Aplikácia Viber čoskoro príde s novou funkciou, do videohovorov sa bude môcť zapojiť až 20 osôb - diskusné fórum čitateľov