Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

24. februára 2020

Auto sa zrútilo zo šesťposchodového parkoviska priamo na reštauráciu, dve osoby stihli vyskočiť (video)V kalifornskej Santa Monice spadlo z vrchného podlažia šesťposchodového parkoviska auto, ktoré pristálo na neďalekej reštaurácii. Vodič je v kritickom stave Tamojšie policajné oddelenie v ...Zdieľať
santa monica 676x354 24.2.2020 (Webnoviny.sk) - V kalifornskej Santa Monice spadlo z vrchného podlažia šesťposchodového parkoviska auto, ktoré pristálo na neďalekej reštaurácii.

Vodič je v kritickom stave


Tamojšie policajné oddelenie v tlačovej správe uviedlo, že 20-ročný vodič z mesta Twentynine Palms bol po príchode polície "zranený, pri vedomí a komunikoval".

Zo zničeného vozidla ho dostali von hasiči a následne ho previezli do tamojšej nemocnice. Podľa hasičov bol v kritickom stave.

Dve osoby stihli z auta vyskočiť


Dve osoby stihli z auta vyskočiť ešte pred tým, ako spadlo na reštauráciu stojacu na druhej strane štvorprúdovej cesty.

Polícia zatiaľ nevie, či bol pacient, ktorý je v rukách lekárov, pod vplyvom návykových látok. Prípad v súčasnosti vyšetrujú. Príčinu nehody zatiaľ nezverejnili.
Zdroj: Webnoviny.sk - Auto sa zrútilo zo šesťposchodového parkoviska priamo na reštauráciu, dve osoby stihli vyskočiť (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Handlovčan mesiace prenasledoval bývalú priateľku, už čelí obvineniam
<< predchádzajúci článok
Nahraďte bežné rifle s tými dizajnovými

Auto sa zrútilo zo šesťposchodového parkoviska priamo na reštauráciu, dve osoby stihli vyskočiť (video) - diskusné fórum čitateľov