Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

23. júla 2011

Belic už hráčom Banskej Bystrici, proti DAC ešte nenastúpiSlovenský futbalový brankár Tomáš Belic nezakotví v MFK Ružomberok, ani v DAC 1904 Dunajská Streda, v ktorých sa pripravoval počas letného predsezónneho obdobia, ale v ďalšom tímze z Corgoň ...Zdieľať
futbal lopta BANSKÁ BYSTRICA 23. júla (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový brankár Tomáš Belic nezakotví v MFK Ružomberok, ani v DAC 1904 Dunajská Streda, v ktorých sa pripravoval počas letného predsezónneho obdobia, ale v ďalšom tímze z Corgoň ligy - FK Dukla Banská Bystrica. Tridsaťtriročný skúsený gólman sa dohodol s Banskobystričanmi, ktorí majú pre zranenia Petra Boroša a Branislava Pindrocha problémy na brankárskom poste, na pôsobení do konca roka.


"Zmluva bude zaregistrovaná na SFZ až v pondelok, takže v nedeľu na zápas do Dunajskej Stredy s mužstvom ešte necestujem. Či nastúpim v nasledujúcom stretnutí proti Košiciam, to nechávam na trénera. Na návrat na slovenské trávniky po piatich rokoch sa však teším," uviedol pre Šport Belic.

Belic sa v úvode letného tréningového obdobia zapojil do prípravy v MFK Ružomberok, no keďže sa nedohodol s funkcionármi Liptákov na podmienkach zmluvy, opustil koncom júna káder MFK. Potom skúšal šťastie v Dunajskej Strede, kde dostal začiatkom júla príležitosť v prípravnom zápase proti čerstvému účastníkovi II. českej ligy FC Zbrojovka Brno (1:3).

Odchovanec trenčianskeho futbalu, ktorý okrem materského klubu v minulosti chytal v Dubnici, Žiline, Štúrove, Nových Zámkoch a Trnave, s výnimkou krátkeho hosťovania v Trenčíne (2006), od roku 2003 pôsobil za riekou Morava. V rokoch 2003 - 2006 bol kmeňovým hráčom 1. FC Brno a sezónu 2007/2008 strávil v FK Teplice, odkiaľ odišiel na rok do gréckeho tímu Panionios F.C. V uplynulej sezóne bol hráčom FK Púchov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
DŽUDO: Randl na Svetových armádnych hrách bronzový
<< predchádzajúci článok
B. Kiprutovi o stotinku ušiel svetový rekord