Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

13. októbra 2023

Bzučiaca mucha do komunity prinesie záhadné vajce a maličkému obyvateľstvu prevráti život naruby (video!OVO (portugalsky “vajce“), pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil, divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. - 22. októbra 2023 ...Zdieľať
ovo_bypatbeaudry_072_r 1 676x460 13.10.2023  - OVO (portugalsky “vajce“), pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil, divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. – 22. októbra 2023 v bratislavskej Tipos Aréne odhalí každodenný život maličkých, roztomilých chrobáčikov.


Podujatie, plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie, zobrazuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov. Všetko sa však zmení, keď sa objaví jedna z hlavných postáv – Cudzinec- bzučiaca mucha, ktorý do komunity prinesie záhadné vajce a maličkému obyvateľstvu prevráti život naruby.


Cirque du Soleil s OVOm do Bratislavy pricestuje už o niekoľko dní a milovníci zábavy a akrobatického umenia majú možnosť zoznámiť sa s obyvateľmi bzučiacej komunity počas 7 predstavení. Premiéra predstavenia OVO sa uskutoční vo štvrtok, 19.10.2023 o 20:00.
 


https://youtube.com/shorts/tmW7xrXI3XI

Ďalšie predstavenia sú naplánované na piatok, 20.10.2023 o 20:00, v sobotu, 21.10.2023, sa uskutočnia tri predstavenia o 12:00, 16:00, 20:00 a v nedeľu, 22.10.2023 o 13:00 a o 17:00, kedy sa maličký farební hrdinovia posledným predstavením rozlúčia so Slovenskom.

 Príchodu do našich končín sa nevedia dočkať i samotní aktéri! Rozkošný pozdrav, spolu s pozvánkou do svojho farebného sveta posiela jedna z hlavných postáv šou– Lienka. Na pomoc si prizvala kamarátku - červeného pavúčika, ktorá chrobáčiu reč prekladá do slovenského jazyka! Výsledok je kúzelný a video pozdrav zaiste vyčaruje nejeden úsmev na perách a to nie len deťom, ale i dospelým.

Vstupenky na všetky podujatia Cirque du Soleil – OVO, sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal. Cirque du Soleil ďakuje svojmu oficiálnemu partnerovi Air Canada.
 

O Cirque du Soleil Entertainment Group


Cirque du Soleil Entertainment Group je svetovým lídrom v oblasti Live zábavy. Okrem produkcie svetoznámych predstavení cirkusového umenia, prináša spoločnosť svoj kreatívny prístup k širokej škále foriem zábavy, ako sú multimediálne produkcie, fascinujúce zážitky a špeciálne podujatia.

Cieľom skupiny Cirque du Soleil Entertainment je, prostredníctvom svojho umenia, pozitívne ovplyvňovať ľudí, komunity a planétu svojimi najdôležitejšími nástrojmi, a to kreativitou a umením.

Od svojho vzniku v roku 1984 spoločnosť inšpirovala viac ako 378 miliónov ľudí na 6 kontinentoch a v 86 krajinách sveta. Kanadská spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 4000 zamestnancov vrátane 1200 umelcov 80 rôznych národností.

Viac informácií o Cirque du Soleil Entertainment Group je dostupných na stránke CDSentertainmentgroup.com
 Zdroj: SITA.sk - Bzučiaca mucha do komunity prinesie záhadné vajce a maličkému obyvateľstvu prevráti život naruby (video! © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Špeciálne prehliadky na Bojnickom zámku pod názvom SVETLO-NOC poukážu na symboliku tmy a svetla
<< predchádzajúci článok
V Bratislave vyhlásili laureátov 5. ročníka Eset Science Award