Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. decembra 2020

Člen gangu štvrtákov je už na Slovensku, za mrežami si posedí desiatky rokov (foto)Zadržaný Patrik Šnajdr, člen gangu zvaného „štvrtáci“, bol prevezený z juhoafrického Johannesburgu na Slovensko do výkonu trestu. Ako ...Zdieľať
128552891_3945645038799022_70331889495711152_o 676x432 1.12.2020 (Webnoviny.sk) - Zadržaný Patrik Šnajdr, člen gangu zvaného „štvrtáci“, bol prevezený z juhoafrického Johannesburgu na Slovensko do výkonu trestu. Ako informovala Polícia SR vo svojom profile na sociálnej sieti, „odsedí si“ 20 rokov. Odsúdený bol Špecializovaným trestným súdom v Pezinku pre založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny, hrubý nátlak a vydieranie.


Polícia uviedla, že Šnajdr patril ku gangu Miroslava Štvrteckého zvaného „štvrtáci“ a v uplynulých dňoch bol za prísnych bezpečnostných opatrení prevezený na Slovensko.

V Juhoafrickej republike ho zadržali 2. mája 2019 na základe „červeného obežníka“ Interpolu. „Odvtedy čakal vo väzbe na ukončenie extradičného konania, ktorého výsledkom bolo jeho vydanie na Slovensko,“ objasnili policajti.


Zdroj: Webnoviny.sk - Člen gangu štvrtákov je už na Slovensku, za mrežami si posedí desiatky rokov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nový a rýchlejší PCR test čaká na schválenie úradmi. Do piatich minút odhalí, či sa človek nakazil koronavírusom
<< predchádzajúci článok
Súčasná situácia ohrozuje naše pľúca

Člen gangu štvrtákov je už na Slovensku, za mrežami si posedí desiatky rokov (foto) - diskusné fórum čitateľov