Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

10. júla 2010

Colours of Ostrava ponúkne aj množstvo večierkovNa festivale Colours of Ostrava, ktorý sa uskutoční 15. až 18. júla, sa bude okrem koncertov, divadiel, či diskusií aj zabávať na večierkoch v rôznych formách a podobách. V ...Zdieľať
colours of ostravaNa festivale Colours of Ostrava, ktorý sa uskutoční 15. až 18. júla, sa bude okrem koncertov, divadiel, či diskusií aj zabávať na večierkoch v rôznych formách a podobách. V klube Templ v piatok 16. júla od 16:00 do 23:00 sa návštevníci a návštevníčky prenesú do indického Bollywoodu vďaka vystúpeniu tanečníc Ta-Natyam, projekcii trojhodinového hollywoodskeho trháku Om shanti om režiséra Faraha Khana s Shahrukhom Khannom v hlavnej úlohe a predovšetkým s tanečnou bollywoodskou párty DJ Sanjay - Munich Masala. To všetko bude pripravené v spolupráci s Festivalom bollywoodskeho filmu.


Pre ľudí zameraných na hudobný virtuálny priestor sa chystá na novej festivalovej scéne Stará Aréna - Inspirace 2015 YouTube párty publicistu Pavla Klusáka. Ostré hiphopové duo Čokovoko tu uvedie interaktívny večierok s najväčším audiovizuálnym archívom sveta. Na YouTube párty spoja svoje objavy diváci i hostia festivalu Colours of Ostrava, ktorí budú môcť uviesť a okomentovať to najvtipnejšie, čo vylovili z tejto webovej stránky. Každý bude mať na svoju prezentáciu šesť minút a keďže kapacita je obmedzená na 20 ľudí, je nutné sa zaregistrovať dopredu na e-mailovej adrese lucie.krizkova@ostrava2015. YouTube párty sa uskutoční v rámci scény Inspirace 2015 pripravenej Pavlom Klusákom a projektom Ostrava 2015 – kandidát na Európske hlavné mesto kultúry 2015.

Pre tých, ktorí nechcú po nočných koncertoch spať, je po uzavretí areálu v After párty zóne Hitrádia Orion pripravená vo štvrtok, piatok a sobotu "tancovačka“ až do 5:00. Postupne sa tam vystriedajú napríklad DJs Wicked sound (Tamman a Richie), Basic (funky, groove a house music) a Kmo3 aka DJ Kmin & DJ Soulphonic (nufunk). Zároveň si tu návštevníci budú môcť cez bluetooth stiahnuť zadarmo denne program Colours of Ostrava, zvonenia alebo tapety.

Informácie agentúre SITA poskytol za organizátorov Jiří Sedlák.

Výber potvrdených zahraničných interpretov 9. ročníka českého festivalu Colours of Ostrava (15. - 18. júla 2010):
The Cranberries, Iggy Pop a The Stooges, Regina Spektor, Afro Celt Sound System, Jaga Jazzist, Erik Truffaz & Sly Johnson feat. Philippe Garcia, Brendan Perry, Open Hands, Acoustic Ladyland, Porcupine Tree, Alamaailman Vasarat, The Proclaimers, Sophie Hunger, Mookomba, Dulsori, Oy Division, A Hawk And a Hacksaw, El Gran Silencio, Valravn, Huong Thanh, Nive Nielsen, Peyoti for President, The Gypsy Queens and Kings, Zion Train, Dubmarine, Mori Karbasi, Maria Kalaniemi.

SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Na Colours of Ostrava bude mať New York svoje vlastné pódium (25. 5. 2010)
 Na festivale Colours of Ostrava aj Regina Spektor (1. 4. 2010)
 Na Colours of Ostrava The Cranberries, Iggy Pop i Afro Celt Sound System (5. 3. 2010)
 Festival Colours of Ostrava pozná mená ďalších účinkujúcich (10. 2. 2010)
 Colours of Ostrava otvorí projekt The Gypsy Queens and Kings (14. 1. 2010)
 Colours of Ostrava vypredaný, pričinil sa o to aj Nohavica (12. 7. 2009)
 Vrcholom druhého dňa Colours of Ostrava koncert Jamieho Culluma (11. 7. 2009)
 Dnes začína štvordňový festival Colours of Ostrava (9. 7. 2009)nasledujúci článok >>
Radičová zapálila sviečku a predávala knihy
<< predchádzajúci článok
Prípad Charlieho Sheena opäť preložili

Colours of Ostrava ponúkne aj množstvo večierkov - diskusné fórum čitateľov