Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. júla 2020

Doposiaľ si požiare vyžiadali o 17 obetí viac ako v rovnakom období minulého rokaAž 31 obetí si vyžiadali požiare na Slovensku v prvom polroku tohto roka. Je to o 17 viac ako v rovnakom období minulého roka. ...Zdieľať
hasici poziar smrt 676x507 13.7.2020 (Webnoviny.sk) - Až 31 obetí si vyžiadali požiare na Slovensku v prvom polroku tohto roka. Je to o 17 viac ako v rovnakom období minulého roka. Hasiči v tomto polroku zaevidovali 5 300 požiarov.


Ako informovalo Prezídium HaZZ na sociálnej sieti, o život pri nich prišlo sedem detí, 17 osôb bolo vo vekovej kategórii od 15 do 60 rokov a sedem obetí bolo nad 60 rokov.

Počet zranených sa vyšplhal na 116, čo je o 54 prípadov menej ako minulý rok. Priame materiálne škody sa pri požiaroch vyšplhali na takmer 22 miliónov eur. V porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka klesol klesol počet požiarov o 5,3 percent, priame škody vzrástli o 13,4 percenta.


Zdroj: Webnoviny.sk - Doposiaľ si požiare vyžiadali o 17 obetí viac ako v rovnakom období minulého roka © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo práce chce vytvoriť mechanizmus, aby sa nezneužíval systém štátnej podpory na osobnú asistenciu
<< predchádzajúci článok
Koronavírus pravdepodobne dá práci z domu trvalejší základ, nemecké firmy chcú tento trend zachovať

Doposiaľ si požiare vyžiadali o 17 obetí viac ako v rovnakom období minulého roka - diskusné fórum čitateľov