Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

28. decembra 2009

Držíka chcú v Poľsku, zaujal aj PrešovčanovSlovenský futbalový stredopoliar Igor Držík možno zamieri do tímu najvyššej poľskej futbalovej súťaže. Dvadsaťsedemročný hráč, ktorému sa po jeseni skončila zmluva s MFK Dubnica, cíti, že je ...Zdieľať
ČADCA 28. decembra (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový stredopoliar Igor Držík možno zamieri do tímu najvyššej poľskej futbalovej súťaže. Dvadsaťsedemročný hráč, ktorému sa po jeseni skončila zmluva s MFK Dubnica, cíti, že je správny čas na zmenu pôsobiska, a momentálne vie o istom interese z poľskej ekstraklasy. "Aktuálne si hľadám nový klub. Prestupový termín sa začína v januári, a tak mám ešte dostatok času. Uvidíme, ako to napokon dopadne," uviedol pre internetový portál profutbal.sk defenzívny stredopoliar Držík, ktorý bol na Považí dokonca kapitánom.


"Určite, chcel by som pôsobiť v zahraničí. Ťažko však teraz povedať, či sa mi to aj podarí. Mám rozpracovaný odchod do najvyššej poľskej súťaže, hovoriť o tom by však bolo ešte predčasné," skonštatoval Držík, ktorý počas jesene zaujal aj manažment Tatrana Prešov. Posilu na post defenzívneho stredopoliara hľadajú v Poľsku vedenia klubov Polonia Bytom a Slask Vroclav. Igor Držík je na odchode s Dubnicou dohodnutý. V prípade, že by napokon nikam neodišiel, zostal by na Považí. "Vedia, že to chcem skúsiť inde. Sme dohodnutí, že môžem s nimi zatiaľ trénovať. Keď si nájdem vhodný angažmán, nebudú mi brániť v odchode," zakončil Igor Držík.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Raymondová a Stubbsová opäť vo štvorhre
<< predchádzajúci článok
V Lienzi tesný triumf Nemky Hölzlovej

Držíka chcú v Poľsku, zaujal aj Prešovčanov - diskusné fórum čitateľov