Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

29. apríla 2024

Gérard Depardieu skončil v policajnej väzbe, čaká ho výpoveď pre obvinenia zo sexuálneho napadnutiaFrancúzska polícia v pondelok vzala do väzby herca Gérarda Depardieua, aby ho vypočula v súvislosti s tým, že ho dve ženy obvinili zo ...Zdieľať
gmuv9wfwuaaovkn 676x451 29.4.2024 (SITA.sk) - Francúzska polícia v pondelok vzala do väzby herca Gérarda Depardieua, aby ho vypočula v súvislosti s tým, že ho dve ženy obvinili zo sexuálneho napadnutia. Na svojej webstránke o tom informuje francúzsky vysielateľ BFMTV. Sedemdesiatpäťročný herec je od rána v policajnej väzbe v Paríži.


Podľa spomenutých médií sa predvolanie týka obvinení zo sexuálneho napadnutia dvoch žien, ktoré tvrdia, že sa ich nevhodne dotýkal počas nakrúcania. Obvinenia jednej sa týkajú roku 2014, druhej 2021. On obvinenia popiera.

Herec od roku 2020 čelí vyšetrovaniu aj v prípade obvinení zo znásilnenia a sexuálneho útoku na herečku Charlotte Arnould.

 
Zdroj: SITA.sk - Gérard Depardieu skončil v policajnej väzbe, čaká ho výpoveď pre obvinenia zo sexuálneho napadnutia © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Gérard Depardieu bol znovu obvinený zo znásilnenia mladej herečky (24. 2. 2021)nasledujúci článok >>
Dotácie na obnovu hradov a kultúrnych pamiatok sú ohrozené, exministerka Milanová to považuje za hanbu
<< predchádzajúci článok
TAKE THAT - vystúpia prvý krát na Slovensku !