Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

28. decembra 2009

GRENDEL: Nedelíme sa na starých a mladýchSlovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Erik Grendel sa prakticky hneď po svojom septembrovom príchode do ŠK Slovan Bratislava z MFK Dubnica prepracoval do základnej zostavy úradujúceho ligového ...Zdieľať
BRATISLAVA 28. decembra (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Erik Grendel sa prakticky hneď po svojom septembrovom príchode do ŠK Slovan Bratislava z MFK Dubnica prepracoval do základnej zostavy úradujúceho ligového šampióna. Napriek svojmu mladému veku (21 rokov) patril medzi ťahúňov výberu trénera Michala Hippa. "V čase, keď som prišiel do Slovana, sa nám darilo a vyhrávali sme. Potom prišla kríza, z ktorej sme však dostali a záver jesene sme zvládli. Žilina mala pred nami viacbodový náskok, ale dokázali sme ju dobehnúť. Verím, že jar bude z našej strany dobrá," povedal v rozhovore pre oficiálny klubový web slovanfutbal.com technicky veľmi dobre vybavený stredopoliar.


Kapitánovi slovenského národného tímu do 21 rokov pribudne do kabíny Slovana od začiatku januára bývalý spoluhráč z Dubnice Peter Jánošík. "Tá informácia ma potešila. Peťo je podľa mňa talentovaný hráč. Je dobré, že dostane šancu v Slovane. Je samozrejme iba na ňom, ako sa jej chopí. V reprezentácii do 21 rokov ukázal, že to vie," vyhlásil Erik Grendel a na záver dodal: "Podľa mňa sa v tímoch, akým je aj Slovan, nedelíme na mladých a starých. Skôr to vidím tak, že hrať by mali tí, ktorí majú aktuálne najlepšiu formu, ktorí sú práve tí najlepší. Veď o to ide - hrať dobre."

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Lienzi tesný triumf Nemky Hölzlovej
<< predchádzajúci článok
Bortel vo Ferarre zaujal, Catania ho asi nepustí

GRENDEL: Nedelíme sa na starých a mladých - diskusné fórum čitateľov