Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

17. januára 2013

Hydratačné džínsy prichádyajú na trh, údajne zničia aj celulitíduHydratačné džínsy budú napustené špeciálnou zmesou prírodných olejov, ktoré udržia pokožku hydratovanú celý deň a údajne zabojujú aj proti celulitíde. Tvárou novej línie Denim Spa sa stala dcéra Micka Jaggera Liz.Zdieľať
Tvárou Denim Spa sa stala Liz JaggerFoto: www.muckrack.com Džínsy sa v priebehu storočí zmenili z pevného pracovného odevu pre zlatokopov na pohodlné oblečenie, ktoré nesmie chýbať v šatníku. Najnovšie sa z nich možno stanú aj nositeľné kozmetické prípravky. Odevná značka Wrangler prináša na trh novú líniu hydratačných džínsov, ktoré údajne ochránia pokožku pred vysúšaním.


Nová línia dostala názov Denim Spa a prichádza v troch verziách – Aloe vera, Výťažky z olív a Hladké nohy. Práve tá posledná má zabrániť aj tvorbe celulitídy. Džínsy sú napustené zmesou prírodných olejov a masiel vrátane marhuľového, šípkového či granadilového. Zjemňujúci a hydratačný efekt vydrží 15 dní, následne treba vrstvu opäť obnoviť pomocou špeciálneho spreju.

Tvárou „wellnessu v džínsoch“ sa stala dcéra Micka Jagger Liz, ktorá tvrdí, že formula v džínsoch skutočne funguje. „Už po prvom dni nosenia som mala skvelý pocit – moje nohy boli omnoho jemnejšie ako obyčajne,“ uviedla modelka. Džínsy sa na trh dostanú 28. januára a ich cena sa bude pohybovať okolo sto eur.

www.vogue.co.uk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Znetvorená tvár. Neobyčajný príbeh
<< predchádzajúci článok
Ivan Jakeš stále siaha na bronzovú pozíciu Rely Dakar

Hydratačné džínsy prichádyajú na trh, údajne zničia aj celulitídu - diskusné fórum čitateľov