Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. novembra 2012

JOJ spúšťa spravodajskú televíziuPonuku komerčných televízií JOJ a PLUS začiatkom budúceho roka doplní tretia stanica zo skupiny JOJ. "Štart novej atraktívnej stanice skupiny JOJ je naplánovaný na marec 2013. O ...Zdieľať
joj BRATISLAVA 13. novembra (WEBNOVINY) - Ponuku komerčných televízií JOJ a PLUS začiatkom budúceho roka doplní tretia stanica zo skupiny JOJ.


"Štart novej atraktívnej stanice skupiny JOJ je naplánovaný na marec 2013. O jej názov bude televízia informovať už čoskoro. V poradí tretia stanica zo skupiny JOJ bude primárne zameraná na spravodajstvo, dokumenty a lifestyle," informoval agentúru SITA vedúci PR TV JOJ Jozef Gogola.

Snahou rozšírených spravodajských tímov novej televízie bude podľa informácií Gogolu "vysielať najnovšie informácie z politického, spoločenského a kultúrneho diania ako prví. Okrem toho budú pripravené priniesť aj mimoriadne spravodajstvo v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu".

Podľa riaditeľa spravodajstva a publicistiky TV JOJ Rolanda Kubinu predstavuje nová televízna stanica najzmysluplnejšie využitie potenciálu a skúseností spravodajských redakcií súčasnej TV JOJ. "Už dnes vyrábame najviac spravodajských a publicistických formátov medzi komerčnými plnoformátovými slovenskými stanicami a naše relácie patria vo svojich slotoch k najsledovanejším programom na trhu," cituje ďalej tlačová správa TV JOJ Kubinu.

Programovú ponuku novej stanice budú okrem spravodajstva tvoriť aj zahraničné a domáce dokumentárne programy, tiež lifestylové programy a pravidelné diskusie venované politike, spoločenským aj minoritným témam. Dramaturgmi a moderátormi relácií novej spravodajskej stanice budú podľa Gogolu skúsení profesionáli z oblasti spravodajstva. Nová televízia sa má orientovať na mužov a mladé ženy v produktívnom veku.

"Ako vždy, aj tentoraz prinesieme na trh neopozerané formáty v spravodajsko-publicistikom žánri, ktoré doteraz neboli na slovenskom trhu bežné," avizuje v tlačovej správe generálny riaditeľ TV JOJ František Borovský. TV JOJ vstúpila na televízny trh v marci 2002, stanica PLUS začala vysielať v októbri 2008.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lietajúci profesori budú mať najviac tri úväzky
<< predchádzajúci článok
Gruzínskeho exministra obvinili z týrania vojakov

JOJ spúšťa spravodajskú televíziu - diskusné fórum čitateľov