Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. júla 2009

Kôň sa splašil a zhodil jazdkyňu, zranila si chrbátKôň, na ktorom sedela 47-ročná žena z Pohronskej Polhory, sa splašil a zhodil jazdkyňu na zem. Kôň sa pravdepodobne zľakol medveďa. Žena si pri páde poranila driekovú chrbticu. Nehoda sa stala ešte ...Zdieľať
Kôň, na ktorom sedela 47-ročná žena z Pohronskej Polhory, sa splašil a zhodil jazdkyňu na zem. Kôň sa pravdepodobne zľakol medveďa. Žena si pri páde poranila driekovú chrbticu. Nehoda sa stala ešte v stredu večer na Fabovej holi v Muránskej planine. Po ošetrení jazdkyňu posádka Vrtuľníkovej zdravotnej záchrannej služby (VZZS) ATE transportovala do Rooseveltovej nemocnice v Banskej Bystrici. Agentúru SITA informovala Sylvia Galajda z Air-Transport Europe, s.r.o.


Kombajnista vypadol z okna hospodárstva

Policajti v Drienove vyšetrujú prípad, ktorý sa stal dnes okolo deviatej v Lemešanoch. Za doposiaľ nevyjasnených okolností z okna hospodárskej budovy hospodárskeho družstva v Lemešanoch vypadol 38-ročný muž z okresu Michalovce, ktorý pracoval spolu s ostatnými kombajnistami pri žatve. Muž spadol do hĺbky asi piatich metrov a ostal ležať na prístrešku nad vstupom do budovy. S ťažkými zraneniami ho previezli do prešovskej nemocnice. Agentúru SITA o tom informovala prešovská policajná hovorkyňa Magdaléna Fečová.

Muž spadol z vlečky a ochrnul

Leteckí záchranári zo stanice Vrtuľníkovej zdravotnej záchrannej služby (VZZS) ATE Košice leteli popoludní do obce Poráč. Na poli tam spadol z vlečky 60-ročný miestny muž. Pri páde si poranil chrbticu a ochrnul na dolné končatiny. Pacienta previezli vrtuľníkom na Kliniku úrazovej chirurgie v Košiciach. Agentúru SITA informovala Sylvia Galajda z Air-Transport Europe, s.r.o.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Solana ocenil priebeh volieb v Moldavsku
<< predchádzajúci článok
Výbuch na Malorke zabil dvoch policajtov

Kôň sa splašil a zhodil jazdkyňu, zranila si chrbát - diskusné fórum čitateľov