24hod.sk    Šport    MS vo futbale 2014

14. júla 2014

Lionel Messi počas finále MS na ihrisku zvracal

finale ms vo futbale RIO DE JANEIRO 14. júla (WEBNOVINY) - Kapitán Argentíny Lionel Messi zvracal v nedeľňajšom finále futbalových majstrovstiev sveta v brazílskom Riu de Janeiro proti Nemecku. Prišlo k tomu počas prvého polčasu.

Všetko o MS vo futbale nájdete ----> TU

Obrazom: Finálový zápas MS vo futbale

Dvadsaťsedemročnému útočníkovi FC Barcelona sa opäť raz urobilo na ihrisku nevoľno, ako už v mnohých prípadoch počas jeho kariéry. Lekári z národného tímu či klubovej úrovne napriek viacerým testom nevedia určiť príčinu tohto javu.

Odporúčame aj:

Messi tento sprievodný fakt zdôvodňuje tvrdením, že sa mu to niekedy stáva počas tréningov, zápasov a tiež doma. Zdá sa, že tieto problémy negatívne neovplyvňujú hru štvornásobného najlepšieho futbalistu planéty.

Argentínčania prehrali v nedeľňajšom finále s Nemeckom 0:1 po predĺžení, rozhodujúci gól strelil v 113. minúte Mario Götze.