20. januára 2015

Magnitogorsk vyhral v Jekaterinburgu po nájazdoch, rozhodol Zaripov

Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk zaznamenali štvrté víťazstvo v rade. V utorňajšom dueli KHL triumfovali na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg 2:1 po nájazdoch, hoci päť minút pred koncom ...

Moskva 20. januára (TASR) - Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk zaznamenali štvrté víťazstvo v rade. V utorňajšom dueli KHL triumfovali na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg 2:1 po nájazdoch, hoci päť minút pred koncom tretej tretiny prehrávali 0:1. O vyrovnanie sa postaral Jaroslav Chabarov a zisk dvoch bodov zariadil v rozstrele víťazným nájazdom Danis Zaripov. Obhajcovi Gagarinovho pohára patrí v tabuľke Východnej konferencie priebežná 3. priečka.

V prvom utorňajšom zápase zvíťazil Sibir Novosibirsk nad domácim Metallurgom Novokuzneck 5:2.

Sumáre KHL:

Metallurg Novokuzneck - Sibir Novosibirsk 2:5 (0:1, 2:2, 0:2)
25. Garifullin, 29. Mitriakov - 14. Ožiganov, 30. Šumakov, 32. Ožiganov, 52. Enlund, 55. Kopejkin

Avtomobilist Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 1:2 pp a sn (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0, 0:1)