Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. apríla 2012

Most-Híd chce obnovu Krásnej Hôrky, prispeli tisíckami eurPoslanci strany Most-Híd v piatok odovzdali starostovi obce Krásnohorské Podhradie Petrovi Bollovi finančný dar 20-tisíc eur na obnovu hradu Krásna Hôrka. Ako agentúru SITA informovala ...Zdieľať
krasna horka BRATISLAVA 28. apríla (WEBNOVINY) - Poslanci strany Most-Híd v piatok odovzdali starostovi obce Krásnohorské Podhradie Petrovi Bollovi finančný dar 20-tisíc eur na obnovu hradu Krásna Hôrka.


Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa strany Most-Híd Zuzana Bačiak-Masaryková, parlamentný klub strany zastupovali predseda strany Béla Bugár, predseda poslaneckého klubu László Solymos a podpredseda strany Zsolt Simon.

Solymos pre agentúru SITA povedal, že stretnutie bolo veľmi príjemné a sú veľmi radi, že mohli pomôcť. Na otázku, čo ich motivovalo takýmto spôsobom prispieť na obnovu hradu odpovedal, že pomôcť sa rozhodli už po voľbách, "zábery z okolia boli veľmi smutné, a aj to, ako to prežívali ľudia".

Dodal, že niekedy sa treba obetovať a pomôcť, keď sa dá. Klub daroval finančnú čiastku, ale ako sa využije, rozhodne obec, objasnil. Peter Bollo sa má skontaktovať so Slovenským národným múzeom, aby sa dohodli, na ktoré konkrétne opravy sa tieto peniaze použijú, vysvetlil Solymos.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Únia vyčlení mladým pracujúcim Slovákom 300 miliónov eur
<< predchádzajúci článok
Reformy Lucie Žitňanskej chce vláda prehodnotiť

Most-Híd chce obnovu Krásnej Hôrky, prispeli tisíckami eur - diskusné fórum čitateľov