Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. júla 2021

Muž si odskočil na cigaretku, spolujazdkyňa mu zatiaľ ukradla auto (foto)Muž v Bratislave si chcel urobiť fajčiarsku prestávku, žena mu zatiaľ ukradla auto. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Petržalka vniesol obvinenie 21-ročnej Márii D. z okresu ...Zdieľať
221669600_1233594373729757_4375475775546213623_n 676x423 27.7.2021 (Webnoviny.sk) - Muž v Bratislave si chcel urobiť fajčiarsku prestávku, žena mu zatiaľ ukradla auto. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Petržalka vniesol obvinenie 21-ročnej Márii D. z okresu Dunajská Streda pre trestný čin krádeže.


Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, obvinená odcudzila mužovi auto na parkovisku pred predajňou potravín na Ovsištskom námestí v Petržalke. Poškodený muž svoje vozidlo Ford Focus odstavil na parkovisku, keďže si chcel urobiť fajčiarsku prestávku. Na zadnom sedadle bola obvinená, s ktorou sa spoznal prostredníctvom sociálnej siete.

Muž vyšiel z auta, pričom kľúče nechal v zapaľovaní. „Krátko po tom sa žena presunula na miesto vodiča, uzamkla vozidlo zvnútra a odišla s ním na neznáme miesto," uvádza polícia. Škodu spôsobenú krádežou vyčíslili na 1 700 eur. Policajtom sa vozidlo podarilo vypátrať, na obvinenú bol vydaný zatykač.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž si odskočil na cigaretku, spolujazdkyňa mu zatiaľ ukradla auto (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vo Veľkom Krtíši našli zavraždeného muža, na hlave mal niekoľko rán
<< predchádzajúci článok
Fico: Pre novelu o COVID preukazoch sa obrátime na Ústavný súd SR

Muž si odskočil na cigaretku, spolujazdkyňa mu zatiaľ ukradla auto (foto) - diskusné fórum čitateľov