Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. marca 2012

Muži kradli v obchodnom dome, hrozia im dva roky väzeniaPolícia obvinila z krádeže 30-ročného muža z Veľkého Krtíša. Agentúru SITA o tom informoval hovorca žilinskej polície Radko Moravčík. Obvinený v pondelok popoludní v ...Zdieľať
zlodej BRATISLAVA/ŽILINA 6. marca (WEBNOVINY) - Polícia obvinila z krádeže 30-ročného muža z Veľkého Krtíša. Agentúru SITA o tom informoval hovorca žilinskej polície Radko Moravčík.


Obvinený v pondelok popoludní v martinskom obchodnom dome z predajnej plochy zobral hraciu konzolu a fotoaparát v hodnote viac ako 260 eur. Tieto veci si vložil do tašky a prešiel cez pokladničný priestor bez zaplatenia. Následne ho zadržal pracovník SBS.

Obvinený muž už bol za obdobný čin v minulosti postihnutý. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

Polícia obvinila z prečinu krádeže aj 31-ročného muža z okresu Žilina. Agentúru SITA o tom informoval hovorca žilinskej polície Radko Moravčík.

Obvinený v pondelok 5. marca popoludní v žilinskom obchodnom dome ukradol z predajne rohové ventily a pásky v hodnote takmer 135 eur. Tovar si vložil pod oblečenie a prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia. Obvineného zadržala obsluha predajne.

Obvinení muži už boli za obdobné činy v minulosti postihnutí. V prípade dokázania viny im hrozia tresty odňatia slobody až na dva roky.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
AIESEC prináša už po 17-krát pracovný veľtrh pre mladých
<< predchádzajúci článok
Stredoslovenskí energetici začnú od apríla dodávať plyn

Muži kradli v obchodnom dome, hrozia im dva roky väzenia - diskusné fórum čitateľov