Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. marca 2012

Strážnik z družstva ukradol prasiatko, pomáhal mu komplicPolicajti z Moldavy nad Bodvou vypátrali a z prečinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva obvinili 46-ročného Valentína a 35-ročného Ota z okresu Košice – okolie. Ako ...Zdieľať
prasa BRATISLAVA/KOŠICE 6. marca (WEBNOVINY) - Policajti z Moldavy nad Bodvou vypátrali a z prečinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva obvinili 46-ročného Valentína a 35-ročného Ota z okresu Košice – okolie.


Ako agentúru SITA ďalej informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, v noci z 21. na 22. januára z maštale na družstve v obci Nižný Lanec v okrese Košice-okolie, kde Valentín slúžil ako nočný strážnik, ukradol malé prasa.

Maštaľ si otvoril pravým kľúčom, družstvu spôsobil škodu 110 eur. Počas rovnakej noci z dielne v rovnakom družstve po vzájomnej dohode Valentín s Otom spoločne z nádrže traktorov celkovo zobrali 100 litrov motorovej nafty, čím družstvu spôsobili škodu 120 eur. V prípade dokázania viny im podľa Szabóa hrozí dvojročné väzenie.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Stredoslovenskí energetici začnú od apríla dodávať plyn
<< predchádzajúci článok
Na hranici zvoliteľnosti je SDKÚ a SaS, vedie Ficov Smer

Strážnik z družstva ukradol prasiatko, pomáhal mu komplic - diskusné fórum čitateľov