Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. júla 2014

Na úseku diaľnice D1 v Liptove je dnes osobitná policajná kontrolaDopravní policajti vykonávajú dnes v záujme zvýšenia bezpečnosti na cestách v Žilinskom kraji rozsiahlu osobitnú kontrolu na úseku diaľnice D1 v okresoch ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: Teraz.TV
Liptovský Mikuláš 4. júla (TASR) – Dopravní policajti vykonávajú dnes v záujme zvýšenia bezpečnosti na cestách v Žilinskom kraji rozsiahlu osobitnú kontrolu na úseku diaľnice D1 v okresoch Liptovský Mikuláš a Ružomberok. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Radko Moravčík.


Zameriavame sa najmä na kontrolu označenia motorových vozidiel diaľničnými nálepkami, dodržiavanie zákazu požitia alkoholu alebo iných návykových látok vodičmi, používanie bezpečnostných pásov, dodržiavanie dovolených rýchlostí jazdy či zákazu telefonovania počas šoférovania,“ spresnil Moravčík.

Zároveň prízvukoval, že polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa správali disciplinovane a navzájom ohľaduplne. „Vodiči sa musia neustále venovať vedeniu svojho vozidla, sledovať aktuálnu situáciu v cestnej premávke a dodržiavať dopravné predpisy. Každý môže prispieť svojím zodpovedným prístupom k väčšej bezpečnosti na našich cestách,“ dodal hovorca KR PZ.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Smer-SD chce veto prezidenta prehlasovať a voľby v súdnej rade utajiť
<< predchádzajúci článok
SME: Stroj pokazil desiatky vzoriek s HIV

Na úseku diaľnice D1 v Liptove je dnes osobitná policajná kontrola - diskusné fórum čitateľov