Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. decembra 2010

Nečakaná vianočná nádielka v hre JOKER od TIPOSUPodať si stávku počas týchto predvianočných dní sa určite oplatilo aj doposiaľ poslednému výhercovi v doplnkovej hre JOKER. V poslednom žrebovaní (nedeľa 12. decembra 2010) padol v poradí už 14. ...Zdieľať
tipos logo BRATISLAVA 14. decembra (WBN/PR) - Podať si stávku počas týchto predvianočných dní sa určite oplatilo aj doposiaľ poslednému výhercovi v doplnkovej hre JOKER. V poslednom žrebovaní (nedeľa 12. decembra 2010) padol v poradí už 14. tohtoročný jackpot v tejto hre.


Nový výherca, ktorý si v piatok 10. decembra v bratislavskom kraji priplatil k stávke na LOTO aj na doplnkovú hru JOKER, si tak nadelil nečakanú vianočnú nádielku v podobe výhry vo výške 57 594,60 eur (1 735 094,92 Sk). Stávku si šťastný výherca podal na 2 polia a jedno žrebovanie. Spolu s doplnkovou hrou ho tak výherná stávka vyšla na 1,60 eura. Hráč sa spoľahol na náhodný tip vygenerovaný systémom.

Zdá sa, že hráčom číselných lotérií sa darí aj v tomto roku. Ku koncu novembra 2010 uhádli hráči čísla jackpotu LOTO už dvadsaťkrát. Presne toľko krát padol jackpot v najobľúbenejšej číselnej lotérii na Slovensku aj v roku 2009. V každom prípade majú všetci hráči ešte päť žrebovaní LOTO na to, aby prekonali minulý na výhry tak bohatý rok. Prajeme veľa šťastia!

Andrea Stoklasová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Berlusconi prežil prvé hlasovanie a zostáva pri moci
<< predchádzajúci článok
Požiar uväznil robotníkov na streche fabriky v Bangladéši

Nečakaná vianočná nádielka v hre JOKER od TIPOSU - diskusné fórum čitateľov