04. novembra 2018

NHL: Haláka prekonal iba Josi, Boston podľahol Nashvillu 0:1

Brankár Boston Bruins Jaroslav Halák.

Brankár Boston Bruins Jaroslav Halák. Foto: TASR
New York 4. novembra (TASR) - Hokejisti Bostonu prehrali v nočnom zápase zámorskej NHL na ľade Nashvillu 0:1. Slovenský brankár Jaroslav Halák podal proti najlepšiemu tímu celej súťaže spoľahlivý výkon, zneškodnil 39 striel a inkasoval len z hokejky švajčiarskeho obrancu Romana Josiho v 15. minúte.

Buffalo deklasovalo na domácom ľade Ottawu 9:2. V drese hostí odohral slovenský obranca Christián Jaroš vyše 16 minút, do štatistík si pripísal dve strely aj dve trestné minúty.

NHL - výsledky:

Buffalo - Ottawa 9:2, Detroit - Edmonton 3:4, Montreal - Tampa Bay 1:4, New York Islanders - New Jersey 3:0, Pittsburgh - Toronto 0:5, Washington - Dallas 3:4 pp, Nashville - Boston 1:0 /za hostí odchytal Halák celý zápas a zneškodnil 39 zo 40 striel/, St. Louis - Minnesota 1:5, Calgary - Chicago 5:3, Vegas - Carolina 3:0, Los Angeles - Columbus 4:1, San Jose - Philadelphia 4:3 pp

NBA: San Antonio vyhralo štvrtý zápas po sebe