Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

14. mája 2009

O titul Muž roka 2009 bude bojovať osem SlovákovO titul Muž roka 2009 sa bude uchádzať osem Slovákov, medzi ktorými je i jedna mediálne známa tvár, a to moderátor Václav Bevelagua. Finalistov vybrala spolu so zástupcami médií porota v zložení ...Zdieľať
BRATISLAVA 14. mája (WEBNOVINY) – O titul Muž roka 2009 sa bude uchádzať osem Slovákov, medzi ktorými je i jedna mediálne známa tvár, a to moderátor Václav Bevelagua. Finalistov vybrala spolu so zástupcami médií porota v zložení herečka Gabika Dzúriková, Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková, herečka Silvia Petöová, moderátorka Erika Judínyová, muzikálová herečka a speváčka Katarína Hasprová, Muž roka 2008 Martin Šmahel a producent a hudobník Milan Špaňo. Na kasting do jednej z bratislavských reštaurácií prišlo 16 uchádzačov, z ktorých polovica postúpila do finále. V Česku vyberala porota tajným hlasovaním až zo stoviek mužov. Dokopy v Česku a na Slovensku sa ich totiž do súťaže prihlásilo 805. O novom nositeľovi titulu Muž roka rozhodne česko-slovenská porota počas slávnostného finále, ktoré sa uskutoční 28. augusta v českom Náchode. Do porotcovských kresiel si sadnú napríklad herečka Ivana Andrlová, herec Václav Glazar, Miss ČR 2009 Iveta Lutovská, modelka a moderátorka Agáta Hanychová, moderátorka a modelka Eva Aichmajerová, herečka Gabika Dzúriková, herečka Silvia Petöová či Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková. Médiám sa všetci šestnásti finalisti predstavia 10. júna na tlačovej konferencii v Prahe.


„Je to niečo podobné, ako keď sa volí misska. Určite by mal byť na pohľad pekný alebo príťažlivý,“ prezradila o budúcom Mužovi roka členka poroty Katarína Hasprová s tým, že by sa mal tiež vedieť vyjadrovať a nemal by byť „prázdnym“ človekom. „Ide tu najmä o krásu, ale budeme hodnotiť aj celkový dojem a prejav. Sú tam chlapci, ktorí sú pekní alebo príťažliví, ale môj osobný vkus je taký, že mi u nich trošku chýba mužnosť,“ vysvetlila. Ako uviedol organizátor súťaže David Novotný, Muž roka by mal byť charizmatický, mal by mať šarm, ale tiež jazykové znalosti. Víťaz získa zájazd do Dubaja, víkendové pobyty v Česku a na Slovensku a nákupné poukážky.

SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Uskutoční sa X. ročník súťaže Muž roka ČR a SR 2009 (8. 3. 2009)nasledujúci článok >>
Pocisková s Mikulčíkom do finále nepostúpili
<< predchádzajúci článok
Video: Na Pohode aj punkrockový Hurra Torpedo