Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

07. decembra 2022

OKTAGON BRATISLAVA 2023: OKTAGON sa vracia do BratislavyNávrat Buchingera a Barboríka na legendárny štadión Ondreja Nepelu!Zdieľať
OKTAGON BRATISLAVA 2023: OKTAGON sa vracia do Bratislavy

Čakanie je na konci! OKTAGON mieri späť do Bratislavy a bude to opäť nezabudnuteľné. V klietke sa predstavia najväčšie mená slovenskej MMA scény na čele s Vojtom Barboríkom a Ivanom Buchingerom, ktorý tu naposledy získal pás šampióna.

Po takmer ročnej prestávke spôsobenej zranením, sa po nevydarenom zápase s Keitom vracia do OKTAGONu v plnej sile bývalý šampión dvoch váhových kategórií, legendárny Ivan Buchinger.

Veľký comeback to bude aj pre Vojta Barboríka, ktorý na štadióne Ondreja Nepelu v Bratsialve predviedol s Buchingerom jeden z najlepších zápasov histórie OKTAGON MMA.

A samozrejme nebude chýbať ani ďalšia slovenská MMA elita. Znovuzrodený Robo Pukač, vypínač súperov Čepo, obľúbený Fodor, šampión OKTAGON výzvy Paulus či bývalý slovenský vojak Mazúch, ktorý chce odčiniť prvú prehru kariéry z posledného zápasu.

Nabitá športová show OKTAGON 42 so všetkým, čo k tomu patrí. Prídite a pridajte sa k tým najlepším fanúšikom na scéne 29.4.2023.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/OKTAGON-BRATISLAVA-2023?ID_partner=60


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Eden Hazard po neúspešných majstrovstvách sveta skončil v národnom tíme Belgicka
<< predchádzajúci článok
NHL: Slafkovský asistoval, prvý gól Wrighta, Marner natiahol rekordnú šnúru