Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. augusta 2010

Ozbrojenca z krčmy už obviniliMuža, ktorý sa vo štvrtok v Žitnej Radiši v okrese Bánovce nad Bebravou zabarikádoval v krčme, strieľal, lúpil a zháňal internet, už vyšetrovateľ obvinil z nedovoleného ...Zdieľať
zbran BRATISLAVA/BÁNOVCE NAD BEBRAVOU 27. augusta (WEBNOVINY) - Muža, ktorý sa vo štvrtok v Žitnej Radiši v okrese Bánovce nad Bebravou zabarikádoval v krčme, strieľal, lúpil a zháňal internet, už vyšetrovateľ obvinil z nedovoleného ozbrojovania, lúpeže a vydierania. Dvadsaťdeväťročný Bratislavčan sa zhruba po ôsmich hodinách vyjednávania s políciou a rodinným príslušníkmi vzdal. Všetko sa začalo krátko popoludní.


Ozbrojenec strieľal na policajtov


Ako agentúru SITA informoval zástupca trenčianskej policajnej hovorkyne Pavol Kudlička, muž ukradol svojmu otcovi v chalupe v Závade pod Čiernym vrchom pištoľ, o pár minút v lese prepadol 22-ročného muža a zobral mu mobil. Medzi 14:00 a 15:00 vtrhol do pohostinstva v obci Žitná Radiša a hosťom prikázal, aby odišli. Jeden z nich odísť nechcel a tak páchateľ strelil do okna. V pohostinstve s ním zostala len barmanka, požiadal ju, aby mu zapla internet. Následne ženu prepustil. Polícia s ním vyjednávala až do večera. Počas incidentu nebol nikto zranený. Motív mužovho činu polícia zisťuje. Obvinenému hrozí trest odňatia slobody až do dvanásť rokov.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
PUTIN: Zastavená výstavba diaľnice musí pokračovať
<< predchádzajúci článok
Investor zrekonštruuje dotknuté ulice pri Centrále