Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. apríla 2012

Pavol Frešo bude kandidovať na šéfa SDKÚ-DSPredseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo bude kandidovať na májovom kongrese SDKÚ-DS na predsedu strany. „Zajtra na tlačovej konferencii oznámim prijatie kandidatúry na ...Zdieľať
freso BRATISLAVA 18. apríla (WEBNOVINY) – Predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo bude kandidovať na májovom kongrese SDKÚ-DS na predsedu strany.


„Zajtra na tlačovej konferencii oznámim prijatie kandidatúry na predsedu SDKÚ-DS,“ napísal v stredu Frešo na Facebook.

Vo štvrtok zároveň predstaví základnú predstavu o budúcnosti strany. Frešo podmienil svoju kandidatúru podporou regionálnych štruktúr. Dodnes ho vyzvalo kandidovať 26 miestnych zväzov.

Kandidatúru na predsednícku funkciu oficiálne oznámila len Lucia Žitňanská. Kandidatúru na najvyšší stranícky post nevylúčil ani poslanec NR SR Viliam Novotný, ktorého navrhol Mestský koordinačný klub strany v Košiciach.

Doterajší predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda už stranu viesť nechce. Rozhodol sa tak po neúspešných parlamentných voľbách. Nového predsedu bude voliť na kongrese v Banskej Bystrici 19. mája približne 450 delegátov.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Katedra marketingovej komunikácie sa rozhodla dráždiť
<< predchádzajúci článok
Obchodné reťazce vytláčajú slovenské výrobky z obchodov

Pavol Frešo bude kandidovať na šéfa SDKÚ-DS - diskusné fórum čitateľov