Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Hobby

05. decembra 2007

PEG PEREGO - Zrodení z nevyhnutnostiPredstavujeme Vám vychýrené modelové rady detských vozidiel najvyššej kvality známe svojou trvácnosťou, skutočne verným vzhľadom a výkonom z dielne Peg Perego. Vŕŕŕŕŕŕmmm!Zdieľať
V roku 2007 sme uviedli množstvo nových a vzrušujúcich produktov, ktoré sa vyznačujú neskutočným detailným vypracovaním. Nový dizajn a nové funkčné prvky vdychujú tohtoročnej kolekcii život. V súčasnej ponuke nášho internetového obchodu PegPerego.sk nájdete detské elektrické vozidlá poháňané 6V, 12V a 24V motormi ako aj šlapacie vozítka. Bohaté zastúpenie rôznych typov vozidiel je sprevádzané množstvom detailných fotografií, ktoré Vám uľahčia výber pri kúpe Vášho modelu Peg Perego

Kedysi ktosi múdry vyriekol pamätnú vetu, že najlepšie nápady vznikajú z nevyhnutnosti a toto sa rozhodne vzťahuje na spoločnosť Peg Perego, celosvetového lídra v dizajne a výrobe detských produktov. Nešťastný kvôli nedostupnosti detských produktov pre ich malého syna v roku 1949, Giuseppe Perego sa rozhodol vytvoriť svoj vlastný detský kočiar. Estetika, funkčnosť a použitá krásna látka pridaná jeho manželkou čoskoro zaujala pozornosť v malej talianskej štvrti, v ktorej Giuseppe Perego so svojou manželkou bývali. Onedlho boli zaplavený žiadosťami susedov o kočíky pre svoje deti. Tak sa zrodila legenda menom Peg Perego.
 
Netrvalo dlho, kým sa povesť o pekných kočiaroch rozniesla a Peg Perego zaviedlo výrobu vysokých stoličiek, detských bugín a iných výrobkov. S každým novým výrobkom pokračovala rodinná oddanosť kvalite.
 
V 60-tych minulého rokoch minulého storočia sa Peg Perego vydalo na nový trh detských vozidiel. Spoločnosť vyrobila svoju vlastnú líniu pedálmi poháňaných detských vozidiel, v ktorej nahradila tradičnú oceľovú konštrukciu atraktívnymi, odolnými vstrekovanými plastami. Vysokoodolné a pre deti zábavnejšie, tieto inovované produkty Peg Perego predznamenali nový štandard bezpečnosti a pokroku na trhu detských vozidiel. O 40 rokov neskôr, detské elektrické a šlapacie vozidlá vyrábané Peg Perego, ktoré v súčasnosti zahŕňajú značky v licencii ako sú Jeep, John Deere, Ducati, Polaris, Vespa, New Holland, Antonio Carraro a Cub Cadet sú považované za štandard na trhu detských vozidiel.
 
Odjakživa do budúcnosti mysliaca spoločnosť Peg Perego nikdy neodpočívala na vavríne úspechov svojich minulých produktov, ale pokračovala v napĺňaní meniacich sa potrieb rodičov a vo vývoji, ktorého hlavným mottom sú zdravie a bezpečnosť dojčiat a detí. V roku 2007 sme napríklad boli svedkami uvedenia mnohých nových produktov ako aj kompletne vynovenej webstránky, ktorá ponúka prístup k doteraz nebývalému množstvu informácií a fotografií detských vozidiel, vďaka ktorým sa stáva výber pri kúpe modelov Peg Perego doslova detskou hračkou.  
 
 
 
Peg Perego berie deti von na záhrady, dvory a ihriská už cez 50 rokov. Kočiare pre novorodencov, potom detské buginy, neskôr šlapacie vozítka a nakoniec detské elektrické vozidlá.
Všetky tieto produkty sú vyrábané podľa najnovších technologických postupov, za prísneho dodržiavania medzinárodných bezpečnostných predpisov. Ale predovšetkým, napĺňajú potrebu duševnej pohody a praktickosti a tým uľahčujú život už nikoľkým generáciám verných zákazníkov značky Peg Perego.   
Radi Vás privítame na stránkach nášho internetového obchodu PegPerego.sk, kde určite nájdete produkty podľa svojich predstáv.
Príjemný deň,
 
viac nájdete na www.PegPerego.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Medzi relikviami po Beckhamovi aj zemiakový hranolček
<< predchádzajúci článok
Geri Halliwell sa na turné ospravedlnila za odchod z kapely