Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. júna 2020

Podvodník okrádal seniorov po celom Slovensku, teraz mu hrozí až 10 rokov za mrežamiVo väzení skončil muž, ktorý okrádal seniorov. Podvody páchal po celom Slovensku. Jednou z jeho obetí bola aj 80-ročná Banskobystričanka.Zdieľať
po 676x468 30.6.2020 (Webnoviny.sk) - Vo väzení skončil muž, ktorý okrádal seniorov. Podvody páchal po celom Slovensku. Jednou z jeho obetí bola aj 80-ročná Banskobystričanka. Podvodník jej zavolal a predstavil sa ako lekár záchrannej služby.
Žene nahovoril, že jej syn mal nehodu, pri ktorej sa zranilo aj dieťa. Ako informovala banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, použil už overenú fintu - jej syn si vraj zranil jazyk a jeho požiadal o pomoc.

Dôchodkyňa mala previesť peniaze na konkrétny účet a on by tak vyplatil škody. Dôverčivá žena zrealizovala platbu a prišla o 1 200 eur. Trestná sadzba za zločin podvodu je tri roky až 10 rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Podvodník okrádal seniorov po celom Slovensku, teraz mu hrozí až 10 rokov za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Novozvolení predsedovia najvyšších súdov zo Slovenska a Česka mali stretnutie v Bratislave
<< predchádzajúci článok
Európska únia vytvorí zoznam bezpečných tretích krajín a Slovensko si z neho neskôr vyberie

Podvodník okrádal seniorov po celom Slovensku, teraz mu hrozí až 10 rokov za mrežami - diskusné fórum čitateľov