Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Pohoda festival

12. januára 2008

Pohoda festival : Na Pohode vystúpi aj Tomáš Sloboda a Richard MüllerMultikultúrny festival Pohoda bol v roku 2007 prvým, ktorý začal lákať fanúšikov kvalitnej hudby na konkrétnych interpretov, ktorí sa na pódiách trenčianskeho letiska objavia v roku 2008.Zdieľať
K atraktívnym skupinám Cansei de Ser Sexy alebo The Wombats sa pridávajú na začiatku januára ďalšie hviezdne mená, tentoraz z našej domácej scény.

Veľkým lákadlom bude pre Slovákov, ale aj návštevníkov z okolitých krajín sólové vystúpenie hudobníka Tomáša Slobodu, ktorý na tradičnom letnom festivale predstaví svoju sólovú nahrávku Sounds like this. Ešte väčším dôvodom na príchod do Trenčína bude pre mnohých koncert Richarda Müllera, ktorý vyhlásil, že toto vystúpenie venuje Jarovi Filipovi. Štyridsaťšesťročný spevák len nedávno vydal živý album z neopakovateľného koncertu v spoločnosti amerických hudobníkov a v súčasnosti pripravuje album piesní Jara Filipa, na ktorom spolupracuje s Milanom Lasicom.

Michal Kaščák a spol. okrem Slobodu a Müllera potvrdili aj účasť elektropopového združenia Puding pani Elvisovej, ktoré má za sebou júnové vydanie albumu Play/Pause/Eject. Štvrtou potvrdenou akvizíciou zo začiatku roka bude talentovaná žilinská formácia Swan Bride, ktorá poteší určite dámsku časť "pohodového" publika.

(SITA)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 POHODA: Trenčianska Pohoda ponúkne aj Mnozil Brass, či The Toasters (19. 12. 2007)
 Prvou potvrdenou skupinou 12. Pohody je Cansei de Ser Sexy (29. 11. 2007)nasledujúci článok >>
Zvýhodnené lístky na kubánsky koncert Buena Vista - The Havana Lounge do 20. januára
<< predchádzajúci článok
PLES V OPERE: Belinda Carlisle otvorí dnes večer plesovú sezónu

Pohoda festival : Na Pohode vystúpi aj Tomáš Sloboda a Richard Müller - diskusné fórum čitateľov

Hurá na POHODU1.3. 14:48:06