Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

13. mája 2020

Poľský prezident nahral hip-hopové video, cieľom výzvy bolo vyzbierať peniaze pre zdravotníkov (video)Poľský prezident nahral hip-hopové video, aby pomohol vyzbierať peniaze pre zdravotníkov bojujúcich s pandémiou koronavírusu. Andrzej Duda reagoval na výzvu poľského rappera Zeusa, ktorá je súčasťou ...Zdieľať
germany_security_conference_68068 9fa852f958c9480f9c4657f632fc11df 676x533 13.5.2020  - Poľský prezident nahral hip-hopové video, aby pomohol vyzbierať peniaze pre zdravotníkov bojujúcich s pandémiou koronavírusu. Andrzej Duda reagoval na výzvu poľského rappera Zeusa, ktorá je súčasťou charitatívneho úsilia finančne pomôcť zdravotnej službe v Poľsku. V rámci nej hudobníci zarapujú a nahrajú 16 veršov.


Iniciatíva, do ktorej sa pridali napríklad aj populárny interpret Dawid Podsiadlo a operný spevák Jozef Jakub Orlinski, dosiaľ vyzbierala vyše 1,7 milióna zlotých (v prepočte viac ako 374-tisíc eur).

Prezidentovo video od pondelka zaznamenalo na službe YouTube viac ako 4,7 milióna pozretí. Vyslúžilo si pochvalné reakcie aj kritiku. Niektorí internetoví používatelia napríklad podotkli, že Duda pomáha zbierať peniaze pre zdravotnú službu, ktorú vláda, ktorá ho podporuje, nedostatočne financuje.
 Zdroj: Webnoviny.sk - Poľský prezident nahral hip-hopové video, cieľom výzvy bolo vyzbierať peniaze pre zdravotníkov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Astronaut z ISS poslal odkaz plný nádeje pre ľudí na Zemi, ktorí bojujú s pandémiou Covid-19
<< predchádzajúci článok
Kompletný zoznam slovenských aplikácii, ktoré nájdete v Huawei AppGallery

Poľský prezident nahral hip-hopové video, cieľom výzvy bolo vyzbierať peniaze pre zdravotníkov (video) - diskusné fórum čitateľov